Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

102-vjecarja, perdoruesja me e vjeter e internetit

Shko poshtë

102-vjecarja, perdoruesja me e vjeter e internetit

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:32 pm

Ivy Bean feston ditëlindjen e 102-të, por jetëgjatësia e saj nuk është fakti që e bën të veçantë. Ajo është përdoruesja më e moshuar e internetit dhe adresës “Facebook”. Ivy Bean vendosi se kishte ardhur koha të dilte “online”, kur mësoi për këtë adresë përmes stafit në shtëpinë e të moshuarve ku jeton. Karriera e saj bëri që profili të jetë i mbushur me aktivitete interesante që ka bërë në jetë. Tani këtë e përdor për të mbajtur lidhje me miqtë dhe familjen. Ivy thotë për “The Sun”: “Dëgjova për “Facebook” dhe doja të dija se çfarë ishte. Më pëlqen të jem “online” s’e përtoj të shkruaj me stilolaps”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi