Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ligjet me te quditshme ne bote !!!

Shko poshtë

Ligjet me te quditshme ne bote !!!

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:34 pm

Këta janë ligje të cilat janë miratuar përpara shumë kohësh dhe janë ende të vlefshme sepse parlamentet kanë harruar t`i

shfuqizojnë. Madje disa prej tyre nuk janë harruar aspak...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi