Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ia kafshon burrit një pjesë të penisit

Shko poshtë

Ia kafshon burrit një pjesë të penisit

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:39 pm

Amerikanët Delou Bowers dhe bashkëshortja e tij 27-vjeçare Charris Bowers kishin kaluar natën në një bar. Duke u kthyer në shtëpi kanë filluar me aktivitetet e dashurisë me iniciativën e saj. Më pas supozohet se e ka ndryshuar disponimin përnjëherë dhe e ka kafshuar.
Duke marrë parasysh se nuk ka dashur të ndaloj së kafshuari, burri i saj e ka goditur në kokë dhe e ka shtyrë për dysheme. Charris pohon se ishte ulur në krevat, e burri i saj i ishte afruar dhe kishte shkopsitur pantallonat e tij.

- Atëherë e ka kafshuar duke dashur që vetëm të largojë burrin e eksituar nga vetja – ka shkruar raporti policor i përpiluar për këtë rast.

Sherifi i policisë duke parë dhe fotografuar plagën e ka arrestuar bashkëshorten Charris, e cila është akuzuar për dhunë në familje. Më pas ajo është lëshuar të mbrohet në liri pa kaucion.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi