Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Seks kunder dhimbjes se kokes...

Shko poshtë

Seks kunder dhimbjes se kokes...

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:40 pm

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Seks kunder dhimbjes se kokes...

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:41 pm


Lamtumire dhimbje e kokes. Kush i ka keto shqetesime te shpeshta, tani mund t'i largoje me nje metode natyrale dhe shume te kenaqshme: seksin.

Rezultati ka ardhur pas nje studimi te kryer nga Bruno Marcello Fusco, pergjegjes ne qendren mjekesore te dhimbjeve ne Institutin e kerkimit, kurimit shkencor Neuromed.

Sipas studiuesit, seksi do te ishte nje "ilac" i shkelqyer kunder problemeve te kesaj natyre.

Ky rezultat duhet te merret parasysh nga grate te cilat ngrene alibine e njohur kur nuk duan raporte me partnerin: Me fal i dashur, po sot nuk mundem sepse kam dhimbe koke!!!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi