Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

3-vjecarja blen ekskavator ne internet...

Shko poshtë

3-vjecarja blen ekskavator ne internet...

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:41 pm

Nje cift nga Zelanda e Re jane cuditur nga shpejtesia me te cilen vajza e tyre trevjecare, ka arritur te perdore kompjuterin. Vajza ka blere nje ekskavator te vertete ne nje ankand ne internet, qe do te rrenonte ekonomikisht familjen.

Vogelushja e quajtur Pipi Quinlan ishte duke perdorur internetin, kur prinderit ndodheshin ne gjume. Ata e mesuan te verteten vetem kur moren nje e-mail, ku u kerkohej te paguanin rreth 20 mije dollare neozelandeze per blerjen e ekskavatorit.

Nena e vajzes tregoi se ishte loguar ne kompjuter, pasi kerkonte lodra qe shiteshin ne ankand dhe u shokua nje dite me pas kur mesoi se e bija kishte porositur ekskavatorin e vertete dhe jo nje loder.

Prinderit treguan se vajza kishte vetem nje jave qe perdorte kompjuterin dhe jane habitur se si kishte arritur te bente blerjen online.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi