Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Makina me e shtrenjte ne bote

Shko poshtë

Makina me e shtrenjte ne bote

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:42 pm

Eshte makina me e shtrenjte qe kushton 4.8 Milion $ dhe vetem per ta prekur duhet te paguash 1000 $.Kjo makine tipi Mercedes Benz i perket princit Waleed nga vendet arabe.Eshte nje makine e veshur me ar dhe dekoruar me diamante.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Makina me e shtrenjte ne bote

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:42 pm

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi