Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Flame PC (e papame)...

Shko poshtë

Flame PC (e papame)...

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:54 pm

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Flame PC (e papame)...

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:55 pm

Ky kompjuter esht bashkpunimi i Dell me Alienware qe ben kompjuterat me te bukur. Ky kompjuter kushton rreth $10,000 dhe esht prototip. Ky esht kompjuteri i par qe te kete 4 nVidia karta grafike.


Karakteristikat :

- 4 GPU GeForce 7800 GTX 512 Mo instalum n? SLI, 1 eshte super, imagjino tani me 4 ...

- nForce SLI 16X Intel
- procesor Intel Pentium Extreme Edition Dual Core 955 W/HT, 4,26 Ghz
- 2 Go RAM DDR 667 Mhz
- designi i dekorum si zjarr

- 720 Go HDD
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi