Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ndihmë, vajza qesh pa pushim prej 12 vitesh...

Shko poshtë

Ndihmë, vajza qesh pa pushim prej 12 vitesh...

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:55 pm

Një çift kinez kërkon me dëshpërim një kurë për vajzën 12- vjeçare, që qesh pa pushim që kur ka lindur. Nëna, Yang Longying, nga Chongqing, thotë se gjithçka nisi kur fëmija i dytë, Xu Pinghui, zuri ethet kur ishte 8-muajshe.
"Që nga ajo ditë ajo qesh pa e kontrolluar veten", thotë për "Chongqing Evening Post". Familja thotë se situata u përkeqësua kur mbushi dy vjeç, sepse humbi aftësinë për të folur ngaqë vetëm qesh. Babai i vajzës, një punëtor ndërtimi, ka shpenzuar gjithçka për një kurë, por pa rezultat. "Kur e shoh që qesh ndjej edhe më shumë trishtim se kur qan", thotë ai

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi