Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

SHERR PER MASHKULLIN !!!!

Shko poshtë

SHERR PER MASHKULLIN !!!!

Mesazh nga j.e.t.a prej Fri Jul 02, 2010 11:11 pm

23 vajza adoleshente grinden per nje djale simpatikBULLGARI - Policia u njoftua menjehere ne Bullgari kur nje perleshje masive shpertheu mes 23 vajzave adoleshente per nje djale simpatik. Vajzat, mes moshes 15 dhe 18 vjec, perdoren doreza prej hekuri, zinxhire dhe shishe birre per te luftuar per studentin, emri i te cilit nuk eshte zbuluar. Vajzat nga kryeqyteti i Bullgarise, Sofia, e kishin paramenduar te luftonin dhe lane shkollen per t'u takuar ne nje fushe loje ne distriktin Gorublyane te qytetit. Disa vajza u lenduan dhe me qindra kalimtare deshmuan per incidentin. Por alarmi erdhi kur babai i njeres prej vajzave te lenduara njoftoi policine.
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi