Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Join the forum, it's quick and easy

Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.
Deqani-ks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rona premton prani më të madhe para fansave

Shko poshtë

Rona premton prani më të madhe para fansave Empty Rona premton prani më të madhe para fansave

Mesazh nga C.r.b.n Mon Jul 12, 2010 9:44 pm

Në një intervistë për “SH2”, këngëtarja kosovare Rona Nishliu ka bërë të ditur se ajo vazhdon të jetë e përkushtuar me punën e saj në radio dhe realizmin projekteve të reja muzikore.
Rona është zotuar se në të ardhmen do të mundohet të jetë më e pranishme nëpër lokale të ndryshme dhe të performojë para fansave të saj, gjë të cilën nuk e ka bërë deri më tani për arsye personale.
“Kohët e fundit nuk kisha mundësi t'i përgjigjesha pozitivisht ftesave të shumta për koncerte, për shkaqe të ndryshme personale, por tani e tutje do të aktivizohem më shumë dhe do të jem më e pranishme për ata që pëlqejnë muzikën time”, shprehet këngëtarja.

C.r.b.n
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi