Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Join the forum, it's quick and easy

Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.
Deqani-ks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

2 posters

Faqja 10 e 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:07 pm

na ishte italjani, gjermani, dhe shqiptari dhe ju thot mbreti se kush pi meshum cigare do mare gjith pasurine time vashdon italjani yn tek dhoma rri 2ore dhe del emo itha mbreti sa pive 2paketa dha mir vazhdon gjermani rri 2ore dhe del e dhot mbreti ti sa pive 5pakte thot gjermani dhe tani eka radhen shqiptari yn tek dhoma rri 2_3_4_5 ore dhe del emo idhot mbreti sa pive
a po mu ma bet me ile mua nuk me dhate cakmak
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:07 pm

nbje djale sa kishte mbush 19 vjec
dhe kishte shum deshire te bente seks
dhe shkonte ne bordellot dy ere ne javet dhe nje dit e pa gjyshja qe shkonte me kurva
dhe ithot gjydhja mor djale pse vete i le leket tek kurvat ti por ajde tek une
po thot djali me mir te ti jap ty se sa kurvave dhe vashdovi bente seks me me gjyshe
kur njr dit e pa iati dhe i thot po mir mor bir gjyshe zure
dhe ja kethen djali
po ti qe ma ze mamin perdit
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:07 pm

mblodhen gjithe shkencetaret e botes per te shpikur nje veshje anti-nxehtesie pasi do udhetonin per ne diell...Punuan shume por nuk gjeten zgjidhje...
Me ne fund zgjidhen shqiptaret dhe thane...Per kete jeni lodhur kaq shume...Shkojme naten ne dielle.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:08 pm

shkon lepuri te papi i fshatit dhe shef papagallin qe po i thonte ariut: birr se ti q..va robt, dhe lepuri thote me vete une frikacak jam por me trim se papagalli jam dhe afrohet te bari dhe i thote ariut: birr se te q..va robt, ariu kap lepurin dhe papagallin dhe i hedh ne humnere dhe ne momentin qe po binin poshte papagalli i thote lepurit, o lepur a di me fluturu, lepuri i thote jo dhe papagalli i thote PO C'P** SATAM KISHE QE E SHAVE ARIUN ATEHERE
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:08 pm

Tre pleq me rromatizim ishin ulur ne nje stol ne nje park dhe po bisedonin rreth dridhjes se duarve.Une thote i pari,me dridhet kaq shume dora,sa qe kur pi uje me derdhet gjysma e gotes,une thote i dyti,kur rruhem pritem ne shume vende ne fytyre,ndersa une thote i treti,kur shkoj te beje shurren ne banjo deri kur te mbaroj shurren prishem tre here.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:08 pm

Emigranti Shqipetar ne Greqi vendosi qe te kthehej ne Shqiperi me Motor dhe kishte mar nje thes me rere ne kurriz dhe kur do kalonte kufirin e ndalojn policet greke. E pyesin shqiptarin ca ke ne ther rere i tha shqiptari, e pse e do i than greket po ja rera e Shqiperis sme pelqen tha Shqiptari, eh than greket duhet te ket fshehur dicka dhe i bejn kontroll, hic nuk gjeten gje. E lan te kalonte shqipetari. Diten tjeter Shqipetari po te njejten gje me motor dhe me thes do kalonte kufirin e ndalojn po te njejtet polic dhe than ohh kesaj radhe do ti bejm kontroll te mire se dicka po ndodh, kontrollo me ore te tera hic sgjeten gje e lan te kalonin. Diten tjeter prap shqiptari me motor dhe me thesin me rere e tani kishin thir Komandantet keta ti benin kontrolle akoma me mire Shqiptarit po e shifnin reren me kujdes edhe u lodhen dhe than e di cke o Shqiptar te kesh cte kesh ne rere aman te keqen na e thuaj se jemi kurioz dhe spo e gjem dote, opo asgje skam ne rere tha shqiptari une vodha 3 motora asnje spyeti per documentat po vetem per thesin me rere.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:08 pm

DRAKULA

Mesohet se Drakula jeton vetem me gjakun e femrave te virgjera.Ne vitin 2004 vendosi te vij
ne Shqiperi dhe per pak desh vdiq nga etja
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:09 pm

POLICI NË FARMACI



Një polic hyn në farmaci dhe i thotë farmacistes që ti bëj një byrek me spinaq. Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqarojë se është farmaci dhe jo fastfood. Por policit nuk i mbushet mendja. Atëherë farmacistja merr komisariatin në telefon për të folur me shefin. I thotë qe ka ardhur një polic dhe kërkon byrek me spinaq kur ajo është farmaci. Shefi i përgjigjet: po nuk pate me spinaq bëja me gjizë se polic është.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:09 pm

Maqi me Taqin ishin zjarrefikes. Ne nje ndertese te larte kishte rene zjarr, Shkallet ishin te prishura si ndodh gjithmone ne Shqiperi. Maqi i ngjiti shkallet me nje vrap dhe filloi te shpetonte femijet qe kishin mbetur nen zjarr. Maqi i hidhte qe lart Taqi i priste poshte. Nje femije, 2, 3, 4 i pesti ishte jevg, E hodhi Maqi, se priti Taqi....nejse vazhduan...Maqi hidh Taqi prit e ler menjane...Prape rradha tek nje jevg, Taqi prape vuri duart ne bel, se priti...prape cope cope femija ne asfalt....Taqi bertet qe poshte.

- O Maqi mos humb kohen kot me keta te djegurit.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:09 pm

Pune grash

ne nje salle te madhe ishin mbledhur nga nje gua per secilin shtet,dhe do bisedonin se kush bente ligjin ne shtepi. ngrihet e para gruaja hollandeze dhe thot:-un burrit tim nje dite i thashe te me lante rrobat,dhe diten e pare spash ndonje ndryshim po diten tjeter po i lante.ngrihet italianja :-edhe un ithash burrit te bente pazarin ,diten e pare spash nai ndryshim po te dyten filloi te bente pazar.ngrihet americania dhe thot :-edhe un i thash burrit te me hekuroste rrobat,dhe qe ate dite filloi te hekuroste.ne fund ngrihet shqipetaria dhe thote:-edhe un moj motrani i thash burrit te fshinte pluhurat nje dite , diten e pare spash gje ,as te dyten ,po diten e tret fillova te shoh cik nga syri i majt se mu ul e enjtura.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:10 pm

Doktori

Njeri ishte semure e shkon bashke me gruan te doktori. Doktori e viziton , pasi mbaron vjen tek gruaja e pacientit e i thote:-,Nese deshironi qe burri juaj te mos vdese duhet te zbatoni keto kushte:
1-Cdo mengjes do t’i pergatisni nje mengjes te mire dhe duhet te jeni buzagaz.
2-Kur te kthehet ne dreke ta prisni me fytyre te qeshur e t’i pergatisni nje dreke te kendshme.
3- Darka te jete e veçante. Sapo te vije ne shtepi t’i jepni nje teke raki e qetesojeni .
4- Te beni dashuri sa here qe te doje qe te ndjehet i lumtur.
-Nese zbatoni keto keshilla burri juaj do te sherohet shume shpejt. Kur vijne ne shtepi burri pyet gruan:-’Ç’te tha doktorri? Gruaja i pergjigjet:-’Qe do te VDESESH!’
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:10 pm

Budallenjte dhe Hena

Dy te cmendur duke pare ne qiell henen filluan te zihen. Njeri thoshte ishte hena, tjetri thoshte ishte dielli. Pyeten nje kalimtar dhe ai u tha:
-Te them te drejten une nuk banoj ne kete lagje...
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:10 pm


Fshatari dhe dentisti

Nje fshatar shkon te dentisti pasi kishte nje muaj qe nuk flinte nga nje dhemballe e prishur. Dentisti nuk ndodhej aty per momentin dhe asistenti i tij merr guximin dhe e ul fshatarin per ti sherbyer vete. Ne vend qe ti hiqte dhemballen e prishur, asistenti i dentistit i heq gabimisht fshatarit edhe nje dhemb te mire. Fshatari i revoltuar dhe indinjuar ne kulm i kthehet asistentit te dentistit:
-Si ma hoqe dhembin e mire?!…
-Pusho, - ia kthen ai, se mos te degjon ustai dhe pastaj do paguash per te dyja qe ti hoqa.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:10 pm

Kompjuteri

Një djalë teksa po luante me kompjuterin e tij të tipit të fundit me një super-inteligjencë virtuale, e pyet makinën:
-Çfarë po bën babai im në këtë moment?
Kompjuteri i përgjigjet:
-Babai yt është duke peshkuar.
Djali duke qeshur i thotë:
-Çfarë kompjuteri idiot që qënke. Babai im ka dhjetë vjet që ka vdekur.
Kompjuteri që ia kthen:
-Idiot je ti more djalosh, që nuk e njeh ende babanë tënd…
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:11 pm

Nastradini dhe celsat

Nastradini po punonte tokën, ndërkohë që i vjen një bashkëfshatar me urgjencë dhe i thotë:
-Vrap efendi, se po të digjet shtëpia.
-Punë e madhe, ia kthen Nastradini, çelsat i kam me vete…
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:11 pm

Pacienti dhe doktori

Pacienti:
-Doktor, unë dua që të bëhem 100 vjeç, a ka ndonjë kurë?
Doktori:
-A pini duhan?
Pacienti:
-Jo.
Doktori:
-A hani sa keni dëshirë?
Pacienti:
-Jo, gjithmonë me dietë.
Doktori:
A shkoni vonë në shtrat?
Pacienti:
-Jo.
Doktori:
-A keni histori dashurie me femra?
Pacienti:
-Jo.
Doktori:
-Nuk e kuptoj pse kërkon që të jetosh aq gjatë?!…
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:11 pm

Burri dhe gruaja në gjyqin e ndarjes:
- Pse s´i ke folur gruas për 6 muaj ? - pyeti gjykatësi.
- Nuk kam dashur t´ia ndërpres fjalën.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:12 pm


Vajza e vogël duke u lutur para se të flerë: - ... dhe pastaj o Zot të lutem tu japësh disa rroba të ngrohta atyre vajzave të gjora në revistat që lexon babi.


***

Një psikopatit i duket vetja sikur është Zoti. Vizitohet nga një psikiatër. Psikiatri: -Meqë është hera e parë që po takohemi, më thuaj gjithçka nga e para. - Në fillim krijova qiellin dhe tokën...


***


Një turist pyet një djalë: - Sa shkoi ora ? - Dymbëdhjetë e natës. - Mendova se mos kishte shkuar më tepër. - Këtu në fshatin tonë nuk shkon më tepër se fillon pastaj nga njëshi.


***


Një mace kishte ndaluar pranë derës së shtëpisë së një plake dhe po thithte mariuana. Plaka del jashtë dhe i thotë "Pis mace!". Macja çon dy gishta lart në formë V-je dhe i përgjigjet "Peace gjyshe!".


***

Dy njerez duke u kthyer ne shtepi pas nje darke argetimi,vendosen ti bien shkurt nga varrezat,vec per gallate.

Ne mes te varrezave nalen te shastisur nga nje zhurme qe vinte nga hijet, tap-tap , tap-tap .

Duke u dridhur nga frika afrohen,shohin nje burre te vjeter me cekic e dalte ne dore,duke punuar ne gurin e nje varri.

Pasi merr fryme thelle njeri nga ata i drejtohet : Te marrte e mira more Zoteri,na frikesove per vdekje - ne kujtuam mos eshte ndonje Shpirt (ghost) . C`po beni i nderuar ,qe punokeni kaq vone naten ?

Keta Idiote - mermeriti plaku me vete - Ma kane shkruajtur emrin gabim

***

Nje lope i thote shoqes se vet:Moj e shkrete e di ti qe ka shperthyer epidemia e lopes te cmendur dhe duhet te mbrohemi?
Kjo lopa tjeter i pergjigjet:Ti bej si te duash une per vete jam aeroplan.


***

Mosha e nje gruaje eshte si harta e botes:
Nje grua 20-35 vjet eshte si Amerika,e bukur,e pelqyer dhe e lakmuar nga te gjithe.
Nje grua 35-50 vjet eshte si Europa,klasike po gjithnje elegante.
Nje grua mbi 50 vjet eshte si Afrika,te gjithe e dine qe egziston por askush nuk vete.

***

1)Si eshte problemi me telefonin tend , u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
-Mire se erdhet ne xhungel,majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme...
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:12 pm

Një doktor pyeti pacientin e tij:
- Pi duhan?
- Jo!
- Pi alkool!
- Jo!
-Pi droge?
-Jo!
- Po ti nuk paske asnjë ves.
- E kam një.
- Çfarë?
- Gënjej.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:12 pm

Nje polic rrugor ndalon nje djale qe ecte me shpejtesi me motor.....
-Siguracionin i thote ai.
-Nuk kam siguracion i thote djali,
- ashtu..!! i thote polici i nevrikosur......
-Mire me jep librezen e motorit......-Nuk kam as libreze ..i thote djali.
-Sume bukur i thote polici....ne rregull....
-po kasken, ku e ke.? - i thote polici
- nuk kam as kasko, - i thote djali...
- ashtu ....i thote polici, dmth nuk paske asgje....
-Po, mire tani si do ta lem? i thote polici...
- Do ta lem pertoke fare, - i thote djali.....Se nuk kam as Kambalece.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:13 pm

Zefi kthehej nga USA


Vendosi Zefi te kthehej njehere ne shqiperi se iu bene vite ne usa dhe e kish mare malli. Pret nje bilete dhe niset. Tek po rinte ne aeroport per te pritur avionin qe desh dhe nje ore te nisej, shikon ne nje qoshe nje makineri te madhe qe po tja vije doren siper te theshte te gjitha te dhenat e tua. Zefi na u be kurioz dhe nuk duroi,shkoi te makineria dhe i vuri doren siper, dhe makineria filloi
-- Ti je Zefi nga Shqiperia, ke vite ne USA, je kaq vjet, ke kaq femije dhe per nje ore te nisej avjoni per ne Shqiperi.
Zefit i iku truri dhe me vrap vajti e u vesh si prift e i vuri doren makinerise,dhe makineria filloi
--Ti je Zefi nga Shqiperia, ke vite ne USA, je kaq vjet, ke kaq femije dhe per gjysem ore te nisej avioni per ne Shqiperi.
Ketij prap nuk i besohej e vati me vap u vesh si grua, dhe i vuri doren makinerise.
--Ti je Zefi nga Shqiperia, ke vite ne USA, je kaq vjet, ke kaq femije po me budalliqet qe po ben te iku avioni.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:13 pm

Një shkencëtar Shqiptar po studionte një plesht. “Hidhu” i thote pleshtit, pleshti hidhet, “hidhu” pleshti hidhet. Më pas i këput krahët. “Hidhu” i thotë pleshtit, pleshti hidhet. Raport1: Pleshti me krahë të këputur u hodh. Më pas i pret këmbët. “Hidhu” i thotë, pleshti hiç, “hidhu” edhe një herë, pleshti hiç. Shkencëtari shkruan: Raporti2: Pleshtit kur pret i këmbët, nuk dëgjon nga veshët.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:13 pm

Duke kaluar nje polic trotuarit degjon nje zhurme qe vinte nga nje bodrum, ndalon shikon ne dritare te bodrumit dhe therret:
- C'eshte kjo zhurme kush eshte aty?
Ne bodrum ishte Van Dami tu bo stervitje
edhe i pergjigjet
-Une jam Jane Claud Van Dam
E polici i thot:
- Dilni jasht qe te katert !
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:14 pm

Beni kthehet nga shkolla me hundën të gjakosur, e jëma fillon të bërtasë...Bobo..ctë ndodhi, ndonjë aksident? – Jo ..e ka fajin magjistari. – Cili magjistar - Erdhi ne shkollë për shfaqja. Më mori në skenë dhe me nxorri 100 lekshe nga hundët. – A maskarai... – Jo jo në fakt ai nuk bëri gjë, fajin e kanë shokët e klasës..pasi iku magjistari filluan të kërkojnëe a ka para të tjera ne hundë...
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:14 pm

Nipi dhe Gjyshja

nje dite nipi dhe gjyshja shkojne ne qytet
nipi gjyshe ca don me pi nje coca cola thote gjyshja
ok thote nipi kamarier silli nje coca cola gjyshesh
ja bien ai dhe fillon gjyshja ta pi mbas pake kohe nipi i htote gjyshe pije se i iken gazi......sa gje thote gjyshja se ikim me zizin e seferit
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 10 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 10 e 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi