Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Join the forum, it's quick and easy

Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.
Deqani-ks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

2 posters

Faqja 15 e 19 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:43 pm

Ishte amerikani italiani dhe shqiptari.Secili do hidhte bomben ne shtepine e tij.I oari e hodhi amerikani dhe pasi e
hodhi shkon ne shtepi dhe gjen mamane duke qare.
-C'ke?-i thote
-Se kush hodi bombe dhe vdiq babi.E njejta gje ndodhi dhe me italianin.Shqiptari hodhi bomben shkoi ne shtepi gjen mamane duke qeshur.
-C'ke?-i thote
-Po ja pordhi babi dhe u prish shtepia
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:43 pm

Nje djale dhe nje vajze ne moshe, po rrinin tek shtepia e vajzes vetem te dy, pas nje kohe te gjate pa folur vajza i thote djalit - do luajme me te fshehur, dhe po me gjete do bejme dashuri, po nuk me gjete dot mua me ke brenda ne dollap.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:44 pm

Nje cift pleqsh po festonin pervjetorin e marteses nudo,
plaka i thote plakut.
- i dashur ndiej akoma nxehtesine si para 40 vjetesh
-e dashur te kane rene cicat ne pjaten e supes.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:44 pm

Futet Alma ne banje dhe shikon mamin lakuriq. "Ca eshte ajo, pyet". "Kjo eshte macja e mamit", thote mami. Goca ul syte te shikoje te veten dhe i thote.

"O ma pse e ke aq te madhe macen ti?"
"Eh moj vajze, sa minje ka ngrene macja e mamit qe te behet kaq".
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:44 pm

Ne pervjetorin e 10 te marteses,buri dhe gruaja vendosen te festonin dhe ti tregonin te njeri tjetrit te fshehtat qe kishin.
burri,si me i sinqerti fillon i pari:e dashur te kam tradhetuar tre here,dhe me vjen keq....gruaja ja kthen :edhe une dua te tregohem e drejte me ty...te kam tradhetuar dy here,nje here me komandantin dhe nje here me BATALIONIN [zlaugh]javascript:void(0);
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:44 pm

Gjate nates, ajo psheretiu:

“I dashur po vij”

Ai: ” Edhe une shpirt!”

Femija nga dhoma ngjitur : ” Dua te vij edhe une!”

Gjyshi: ” Po ku dreqin do veni te gjithe ne mes te nates?
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:45 pm

ne klase :
profesori gjeografise po shpjegonte mesimin , dhe nje vajze shum mistrece ne banke te pare ja fut po..
profesori la shpjegimin e iu afru dritares per tiu shmangur eres...vajza duke mos u mjaftuar mundohet te vej profesorin ne siklet , sepse ky i fundit bente sikur skishte kuptuar gje , e pyet : profesor si eshte parashikimi motit per neser?
profesori duke pare qiellin pergjigjet : sipas eres dhe bubullimave ...m''t do bjere neser ...
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:45 pm

ishte nje here nje polic.kthehet nga puna shum i lodhur ky dhe shkonn ne shtrat bashk me gruan e tij.
ne ate moment hyn ne shtepi nje hajdut.dhe i thote ketij policit mos leviz, dhe ben ne dyshemen e dhomes nje rreth me shkumes.
i thot policit futu ne kete rrethin qe bera un dhe mos dil jasht tij se do te vras.futet polici brenda rrethit ndera ky futet ne shtrat me gruan e policit.mbaron pune hajduti dhe iken.i thot gruaja policit Car burri je ti qe nuk bere gje je dhe polic i tha ti
iu pergjigj ky ehe sa here dola nga rrethi un dhe ai nuk me beri gje....
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:45 pm

Ku e kane ngjashmerine, femra dhe uragani?

Sepse te dyja vijne me terbim ...e kur ikin , te 2ja marrin shtepine me vete.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:46 pm

Teftë shkodrani( Teftë topalli) një mëngjes duke shkuar në punë, sheh një grua me flokë të pakrehura si bubuzhel.
– Pooo. poooo si ma ke kokën o zonje, si zhurmus televizori. – i thotë ai.
– Prandaj të është shtrembëruar figura ty? – përgjigjet ajo.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:46 pm

Leter Shajes n'tre gjuhe...

Dear amore mio, Shaje! Dear e shtrenjta ime amore Shaje! I jem tu t'write prap this lettera
knejna ka far west-i lontano lontano ene n'English ene n'Italiano, sepse kom learn kto dy
lingue perfetto kto due vjet qi I am ktuna. E look tina mi, sa molto well kom learn knejna.
Vallahi, me kte derr work-u qi kom ormai i mson le lingue t'huja sa t'dujsh. Ene rrashnat
m'thyhen me t'thon t'drejeten. Hamall hesapi mo! Lavoro lavoro, m'told bosi every minuti,
aq sa s'have possibilita me mor fryme i cast.
C'me t'thon mo, gjona very
t'bukra ti vedi la syni knejna. Ca bihone t'nolta deri m'cielo ku molte people hyn e dalin or e
cast. Kto knejna i thon gradaciel-a. Kur stand up kaptinen t'sit down qeleshja m'terra. Pa jo
ca ara t'mjellme verde verde me bar around tyne, qi t'thujsh mo! Nji village bagti per mangiare
nji vit tutto pa pushim! I kom pa mi, when I ere per
weekend te dillen qy me mattina. Dulem me Dullen figlion e Asmonit, our vicino aty m'nostro
katunin. Pa le m'darke kur u on-nen le luci-t! thu se dul sun-i prap. Dit e re, dit u bo gjith
town-i. Ca red, ca verde, ca ..., ku di un mo, me tu take mend fare. Entrate-m ke ca mejhone si
pune qebaptore, ku ca ragazze dancing nudo fare. Ato i thojshin striptease po me sa morem
ear na, ishte heqje brekesh me aheng. Vallai
told-em se na iku radakja. Apo they s'ishin...qe ju bofte ... Dulla, Dulla jo io. I s'i kom see fare
gjate all tempo-s qe stand-em atyna. Tu e di se I am angelo n'ksi punesh. S'te tradimento
Lomi ty jo. Dulla po, i?ik me ate Lijen e vet, nja half ore me nji ruse. Po amo ja vlejte...Kurse
una t'kon stand besnik. Mazallah se kom do any gjo me nonji ragazze. Sapo see nonji si ato
t'honit qi t'thash mo avanti kthej the head
ka ona qeter. Jom i nershem una.
Dear mio amore Shaje. Nashti jom t'u e close kte lettera kaq t'lungo se po m'come gjumi.
Do t'write prap kur te kem free tempo, se sic t'thash qipari, lavoro lavoro ka mjesi m'darket,
tutto settimane-s. Money Money mi mo, e capito vete ti
mo nashtina! La lattera-n po ta nis me Rremen se vjen ancora aty m'katun.
Ju kiss t'all-ve. Your amore Lomi.
Ps. Mos forget t'm'write si ia kaloni aty m'village, ne, nigjo, se mos ia read kujt la lettera se o
turp, t'kom thone ne ke prima lettera, pranej read-e vetem tina ene children-at,
mire? He tu bofte Lomi ty! Ene nji gjo, kom msu kompjutrin look vet tu come e kom write this
lettera-n. He, a jom i zoti, or not?
T' kiss ene nji her, LOMI.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:46 pm

Aqifi , Lomi & Kasemi


Aqifi Lomi dhe Kasemi nisen per pushime bashk per tek nje ishull , kur arrin tek ishulli papritur i kapin nje grup kanibalesh ... Aqifi lomi ene kasemi nga frika se mos i hanin i thojn amon me bojm ca t'thoni ju vetem mos na vrisni .. nje prej kanibalet i thot tre shkove qe nqs celi prej jush gjen 100 cop frutash tek ky ishull te te njetit lloj e vjen na i sijell ktu brenda i ore nuk do i bojm gjo .. kshu pra aqifi lomi ne kasemi fillojn duke kerkuar si te cmendur .. si i pari kthehet Lomi me 100 cop kokrra rrushi ... shum mir i thot kanibali tani si perfundim kto kokrra duhet ti futesh nje nga nje n'prapanic po pa qeshur .. edhe kshu fillo Lomi shkret duke i fut nje nga nje kokrrat e rrushit , kur arrin ke nr 99 i guxhulitet byca edhe fillo qesh .. kkshu qe kanibalet e kapin e vrasin dhe e hajn .. kur pas pak vje Kasemi me 100 kokrra monaferrash , edhe kanibalet po te njenten gje i thojn ene Kasemit ..Edhe kasemi shkreti fillo edhe i fut t'gjitha nje nga nje nga mbrapa monaferrat kur arrin tek nr 99 fillo dhe ky duke qesh me te madhe ... kur shkon kasemi n'parajs edhe takon Lomin e pyt Lomi Kasemin .. ' mir un po ti ca pate qe fillove duke qesh tek numri parafunit ?? ' Ja kthen Kasemi Lomit '' Sa doja te fusja nr e 100 pash Aqifin duke ardh , mbush durt plot me ananasa ''
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:46 pm

Dy mama po mburrnin gocat e tyre. - Vajza ime eshte duke punuar ne Itali dhe eshte shume mire me pune, - filloi njera. - Madje ka menduar edhe per ne. Bleu makine per vete, na bleu edhe ne. Bleu shtepi per vete na bleu edhe ne. Po goca jote? Me se merret tani? Pergjigjet tjetra: - Edhe ajo e imja prostitute eshte.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:47 pm

Gruaja i thote burrit:: I dashur sot mbushim nje vit nga dita kur jemi martuar. Do therim nje pule per darke? Burri::E c.faj ka pula? Ai qe do therur eshte vellai yt se ai na prezantoi ne te dy.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:47 pm

Zoti vendos te zbres ne tok per te par sa zemermir ishin njerezit .Kur zbret ne tok ju kerkon ca cunave nje cigare dhe ato i thon 'ik pirdhu".Shikon ca cuna te tjer qe po pinin hashash dhe ju thot me jepni nje cigare Ata i thon ik o cuno se sbo per ty.Po mir i thot ma jepni ju nji her ta provoj. Mbasi i fut nja 3-4 pom...pa ju thot ktyre cunave o cuna un jam zoti.Kto cunat o cerro te tham qe ka per te te zen
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:47 pm

Cuni,Cuni Gushepellumbi

Nje cun i vogel pyet babin:
O ba o ba si kam lindur une?
babi:Ty te keqen babi te ka gjetur mami ne nje trendafil
O ba o ba po ti si ke lindur?
Mua te keqen baja me ka gjetur gjyshja jote dmth nena ime ne nje borsilok
Po mir po gjyshi i ka lindur?
Gjyshin e ka gjetur e jema e tij ne nje karafil
Dhe cuni i deshperuar ja kthen te jatit :
Po mireeee o baaaa asnje nga fisi jone nuk ben sex?!
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:47 pm

Ajshtanji po nisej per nje konference,rruges shoferi i thote:Me lejo mua sot qe te prezantohem si ty jo per gje po po kam ndenjur aq kohe me ty sa kam mesuar me shume se cdonjeri qe ndodhet aty,Ajshtanji e lejon, hyn breenda konferenca nis dikush i ben nje pyetje qe ai se dinte,shoferi pergjigjet: po ceshte kjo pyetje kaq e lehte?!Po shkoj te therras shoferin ti pergjigjet
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:48 pm

Hera e pare
Qielli ishte i erret, hena nuk dukej gjekundi, ishim vetem ne te dy, une dhe ajo.
Floket e saj shume te buta, kembet shume fine, rreshqita gishtat poshte kurrizit te saj.
Nuk e di se si, por une u perpoqa shume per te prekur gjoksin e saj.
Mbaj mend friken time, por avash - avash ajo i hapi, kembet e saj, dhe kur ajo beri kete, nuk po ndjeja me turp.
Pas gjithe kesaj ajo gjeja e bardhe doli jashte.
Ne fund,mbaroi , gjithcka kishte perfunduar..
Hera ime e pare...Qe mola nje lope...
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:48 pm

2 Morrat
Takohen 2 morra pas shume kohesh. Njeri ishte i ne gjendje shume te mire kurse tjetri ishte gati duke ngordhur.
- Si je katandisur keshtu - e pyet i pari.
- Lere kam kaluar gjith vitin tek mustaqet e 1 motociklisti - thote i pari
- Ti qeke budalla une kam kaluar ngrohte tek qimet e nje pi** provoje vet e ke per te pare -thote i dyti.
Pas nje viti takohen prape dhe morri i pare ishte katandisur akoma me keq.
- Pse nuk veprove ashtu si te thash une.
- Une ashtu bera por te nesermen nuk e di si,me doli gjumi prape te mustaqet e motociklistit.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:48 pm

Ishin duke luajtur Shqiperia-Ukraina, dhe për një moment bëhet faull afer 16 metershit, dhe Schevcenko e merr dhe e rregullon topin për të gjuajtur. Lojtarët e kombëtares e bëjne murin, por ja kthejn shpinen, dhe gjyqtari ju thotë “nuk është mire kështu të ja ktheni shpinën se nuk i ka hije futbollit”. Ata i thanë “e... dimë se nuk bën, por edhe ne po kemi qejf me e pa golin
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:49 pm

Një biondine i thotë shoqes së saj: “ka shume deshire te shkoje të shohë nga afër djellin!”. “Po a e din se sa të afrohesh dielli te pervelon” – ja kthen shoqja. Bjondina thotë: “Unë nuk jam aq budallice të shkoj ditën në diell, shkoj natën”.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:49 pm

Ngjiten burri dhe gruaja me ashensor në një ndërtesë të lartë.

Pak para se të arrijnë në maje këputet teli dhe fillojnë të bien poshtë.Gruaja shpejt i heq syzet, lëshon flokët dhe i thotë burrit:

- Më bëj edhe një herë te ndjehem grua para vdekjes

Ai e shikon, e heq këmishën nga trupi, e rrudhos, e hedh në dysheme dhe i thotë:

- Hekurose!
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:49 pm

Nje djale i ri shkon per te rrefyer mekatet!
dhe fillon rrefehet:
- At, kam bere mekat
- rrefehu biri im
- kam bere seks jashte martese, me te fejuaren time.
- po si ndodhi?
- Shkova tek shtepia e se fejuares, pasi beme muhabet, une vendosa te dal, por kur dola te dera filloi shiu. Pastaj u kthyem brenda, dhe aty e bera me te.
- mekat keni bere biri im, por meqenese ajo eshte e fejuara jote nuk eshte mekat i rende, thuaj nje "Ave Maria" dhe mekati te falet.
- Por at, nuk kam mbaruar, nje dite tjeter, isha vetem me motren e se fejuares, dhe kur po behesha gati te dilja nga shtepia filloi shiu, dhe ndoghi e njejta gje me te, pra e bera edhe me te.
- mos biri im, ky mekat eshte me i rende, po perendia te fal, se te dy te rinj edhe nuk mund te rezistonit. thuaj 2 "Ave Maria" dhe te falet.
- At, ka akoma, njehere u gjenda me mamane e se fejuares, dhe kur po dilja te dera filloi shiu, u ktheva brenda ne shtepi, dhe bera seks me vjehrren time te ardhshme, sa "Ave Maria" duhet te them per kete mekat, qe pa dyshim eshte shume i rende?
- asnje "Ave Maria" biri im, se i them une per ty, por ti vetem rri tani, se ka filluar shiu..
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:50 pm

Nje doktor e dergojne ne nje fshat te Kuksit. Vjen pacientja e pare, Drania, dhe doktori i thote "Futu aty dhe zhvishu". Pret pak dhe e pyet "A u zhveshe oj Drane". "Une po o doktor, po ti?".
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt Sun Jun 27, 2010 8:50 pm

Sala ne Lushnje !
Shkon Sala ne Lushnje edhe fillon fjalimin:
Pooopull i Beratit !
Shoqeruesi me ze te ulet:Zoti Sali jemi ne Lushnje ketu.
Sala: Pooopull I Beratit !
Shoqeruesi:Zoti Sali jemi ne Lushnje t’thashe.
Sala:
(Pusho he dreq). Pooopull I Beratit, ti je krenar qe ke Lushnjen kojshie!
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaletat qe na pelqejne me teper!... - Faqe 15 Empty Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 15 e 19 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi