Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Join the forum, it's quick and easy

Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.
Deqani-ks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leonora Poloska: Unë jam një femër e fortë

Shko poshtë

Leonora Poloska: Unë jam një femër e fortë Empty Leonora Poloska: Unë jam një femër e fortë

Mesazh nga Linddt Thu Aug 19, 2010 10:19 am

Leonora Poloska: Unë jam një femër e fortë Nora-300x200

Ka kaluar vetëm pak kohë nga publikimi i këngës më të fundit tëLeonora Poloskas në bashkëpunim me MC Kresha, dhe siç duket një këngë e re është gati për t’u publikuar shumë shpejt.
Sa i përket jetës sentimentale, Leonora aktualisht është duke shijuar statusin e saj prej beqareje… “Nuk jam e dashuruar për momentin”, ndërsa nuk fsheh se në lidhje do të preferonte tipin e mashkullit, ideal.
Vera është një stinë e ngarkuar me koncerte dhe veç kësaj është stina në të cilën shpallet hapur “lufta” mes këngëtarëve, por për Nora Poloskën, konkurrenca në art nuk duhet të ekzistojë.
Lidhur me rivalet e saj në muzikë, ajo plot humor përgjigjet për Bluetooth se muzika nuk është një ring boksi dhe si pasojë për të rivaliteti mes kolegëve nuk ekziston. E pyetur nëse i pëlqen Leonorës që meshkujt ta marrin për një femër të forte, këngëtarja pohon.
Unë jam një femër e fortë në shumë drejtime në jetë, mendoj se mundem të përballoj shumë dhe nuk frikësohem… Sa i përket asaj se a ju pëlqej meshkujve duhet t’i pyesni ata”.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi