Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Albanian Typing Speedtest
Restart
Ketu mund te testoni se sa te shpejte jeni.Vetem shkruani fjalet.Mendoni se jeni me te shpejt se te tjeret?Nje ndihme: Fjalet jane te njohura,pra jane qe i perdorni gati cdo dite.Sa here qe mundoheni te beni me shume poena ju do ta perforconi shpejtesine e shkrimit :)
With the speed test you can test your typing speed. Of course you will not get an 100% accurate result, but at least a clue where you are. Try it again and again, and with time you will get faster, that is because, since the words that you need to type, are the most frequently used words of the english language. The faster you can type these words, the faster you will also type ordinary texts. After the evaluation you can include your results in your blog or whereever you want, so your friends can see how fast you type.
Missing language or translation? | Impressum | © Christian Strang 2007-2010