Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ora është Sun Dec 16, 2018 8:08 am


Mir se vini ne forumin Deqani-ks
 • Deqani-ks

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Te Njihemi me Njeri-Tjetrin

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Prezanto Vehten


  Prezanto VehtenPasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollën që ndiqni, interesat e dëshirat e moshes) Krijoni një temë të re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
  40 Temat
  258 Mesazhet
  Sat Mar 10, 2012 12:20 am
  gimii pershendetje
 • Pytje & Përgjigjije.


  Pytje & Përgjigjije.Këtu do të gjeni përgjigjet e pyetjeve dhe shqetësimeve që ne kemi hasur me shpesh nga vizitorët.Qfar do që keni problem me PC , Programe të pc atëhere bëni pytjet këtu ne do mundohemi të ju ndihmojmë.
  34 Temat
  213 Mesazhet
  Sat Aug 13, 2011 3:31 pm
  Linddii a jeni i martuar me ndonje kand
 • Rinia Shqiptare


  Rinia ShqiptareCfare mendoni per rinine shqiptare? Ketu mund te shkruani kritikat , lavderimet dhe keshillat tuaja.
  7 Temat
  36 Mesazhet
  Thu Jun 30, 2011 11:30 pm
  C.r.b.n Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqërsia që ju ofron ai/ajo?
 • Pershendetje dhe Urime


  Pershendetje dhe UrimeKetu mund te pershendesni Anetaret dhe kedo qe deshironi, gjithashtu edhe per festat dhe evente lumturie.
  23 Temat
  303 Mesazhet
  Mon Aug 22, 2011 2:22 pm
  Esi Pershendetje kur hyni dhe kur largoheni nga forumi?
 • Diskutime te Lira ( Zone e Lire)


  Diskutime te Lira ( Zone e Lire)Nuk duhet ti permbaheni asnje tematike te vecante, hapni nje diskutim qe ju duket interesant, e keni ju ne dore.
  91 Temat
  1187 Mesazhet
  Sat Dec 03, 2011 11:37 am
  qazimkerci Cfare marrdhenjesh keni me anetarin e mesiperm?
 • Votime dhe Sontazhe


  Votime dhe SontazheKtu mund te votini per tema te ndryshme
  27 Temat
  154 Mesazhet
  Sat Aug 20, 2011 12:19 pm
  Esi  A mendoni qe 2012 eshte fundi i botes
 • Argëtim & zbavitje

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 2 Temat
  2 Mesazhet
  Sun Aug 21, 2011 2:45 pm
  Linddt KAOS - I Like It
 • Video


  VideoKetu mund te gjeni videot me te bukura dhe interesante te youtube...
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Sun Aug 21, 2011 12:30 am
  Linddt Skillz - Dokna Mire (Official Video)
 • Tekste kengesh


  Tekste kengeshKetu mund te Gjeni Tekste kengesh
  142 Temat
  481 Mesazhet
  Fri Aug 19, 2011 11:42 am
  Linddt Gjithe tekstet e GG'es dhe O.T.R'it
 • Foto Galeria


  Foto GaleriaPostoni dhe shikoni fotografi nga me të ndryshmet , te anetareve , nga shqiperia , nga bota nga vendi ku jetoni
  103 Temat
  3038 Mesazhet
  Fri Aug 19, 2011 11:51 am
  Linddt O.T.R
 • HUMORI


  HUMORI"E qeshura zgjat jeten" , prandaj mos ngurroni por postoni cdo gje qe ka lidhje me humorin. Deqani-ks eshte vatra e humorit Shqiptar.
  406 Temat
  2316 Mesazhet
  Sat Jul 02, 2011 6:40 pm
  Linddt Foto Humoristike
 • Lojra dhe rebuse


  Lojra dhe rebuseKetu mund te gjeni dhe filloni lojra te ndryshme fjalesh. Ju urojme te zbaviteni dhe te vini ne prove aftesite tuaja.
  21 Temat
  1141 Mesazhet
  Sat Feb 04, 2012 10:09 pm
  Qerrim Per momentin....
 • Kuriozitete


  KurioziteteShpesh here shume zbulime dhe njohuri e gjejne njeriun te pa pergatitur, aty lind kurioziteti.
  261 Temat
  688 Mesazhet
  Fri Jul 01, 2011 12:59 pm
  Linddt Zhurma më e bezdisshme në mbarë botën është e qara
 • Aktualitete Ditore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Lajmet e Portalit


  Lajmet e PortalitKëtu mundë ti gjeni lajmet më të reja si nga muzika, teknologjia, kultura, rajoni, ekonomia, sporti, dhe shumë të tjera. of the forum
  337 Temat
  406 Mesazhet
  Sun Aug 28, 2011 3:35 pm
  gezim89@live.com Anxhela më e kërkuara gjatë verës në Google.ch
 • Teknologjia


  TeknologjiaDeshironi te qendroni ne hapat e teknologjise se fundit? Ky eshte vendi i duhur!
  193 Temat
  253 Mesazhet
  Sat Jul 02, 2011 6:14 pm
  Linddt Timberlake blen një pjesë të MySpace
 • Shtypi i dites


  Shtypi i ditesKëtu mund te gjeni lajmet me te reja nga bota shqiptare dhe e huaj
  133 Temat
  409 Mesazhet
  Wed Jun 30, 2010 7:57 pm
  C.r.b.n Lista e “zezë” e 10 qyteteve me ndotje toksike, ambientalistët japin alarmin
 • Showbiz


  ShowbizLajme me te reja nga Showbiz...
  511 Temat
  599 Mesazhet
  Fri Aug 19, 2011 12:07 pm
  Linddt I madhi, i vogli – Lyrical Son (Intervist)
 • Biografitë


  BiografitëKëtu mund të postoni 'Biografi' të artistave të njohur shqiptar dhe të kombeve tjera...
  28 Temat
  64 Mesazhet
  Fri Jul 01, 2011 5:58 pm
  Linddt AntraX
 • Historia Shqiptare

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Historia


  HistoriaTe gjithe duhet ta njohim historine e popullit tone, qe nga lashtesia deri ne kohen e sotme. Jeni te ftuar te gjithe te jepni kontributin tuaj per te pasuruar sa me shume kete teme.
  32 Temat
  346 Mesazhet
  Tue Aug 17, 2010 9:10 am
  Shooter-Ks Lufta e Kosovës
 • Shqipëtaria dhe traditat kulturore.


  Shqipëtaria dhe traditat kulturore.Diskutojmë mbi kulturën, monumentet kulturore, vlerat, zakonet, traditat e vendit tonë.
  40 Temat
  520 Mesazhet
  Mon Jun 28, 2010 11:07 am
  Shooter-Ks LËVIZJA KOMBËTARE SHQIPTARE NË VITET 30-70 (VAZHDIMI)
 • Figura të shquara


  Figura të shquaraPersonazhe që kanë lënë gjurmë në historinë dhe kulturën kosovare
  44 Temat
  250 Mesazhet
  Fri Aug 27, 2010 10:20 am
  <<<Mēľāqĵāāā>>> ISMAIL KADARE
 • Shkenca

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Probleme dhe Lojra Inteligjence.


  Probleme dhe Lojra Inteligjence.Nese doni te zbaviteni apo te stervisni trurin ky eshte kendi i duhur. Probleme llogjike dhe numerike te çdo veshtiresie.
  10 Temat
  17 Mesazhet
  Thu Aug 19, 2010 12:05 pm
  Akili  Detyra matematike
 • Matematika


  MatematikaNese dikush nuk arrin te kuptoj se sa e thjesht eshte Matematika, kjo ndodh vetem sepse ende nuk ka kuptuar se sa e veshtire eshte jeta. "J. Von Neumann"
  122 Temat
  472 Mesazhet
  Thu Aug 11, 2011 7:19 pm
  Linddt  Loje llogjike-Lodheni pak Trurin
 • Fizika


  FizikaShkenca qe studion fenomenet natyral duke gjetur shpjegime racionale te shprehur normalisht ne gjuhe matematikore.
  24 Temat
  43 Mesazhet
  Thu Aug 19, 2010 12:00 pm
  Akili Disa informacione bazilare reth Fizikes
 • 12 Temat
  114 Mesazhet
  Wed Aug 18, 2010 2:36 pm
  No.i.d Klimatologjia
 • Interneti dhe Informacioni

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Tutoriale & Mesime


  Tutoriale & MesimeKëtu mund të postoni gjith tutorialet, ose përndryshe mësimet, që kanë të bëjn me pc kuptohet, ti komentojme ose ti vlersojmë të njejtat, thjesht ky sekcion është krijuar për qëllime edukative.
  56 Temat
  151 Mesazhet
  Thu Jun 30, 2011 10:43 pm
  Linddt  Cracker...
 • Shkarkime - Downloads


  Shkarkime - DownloadsKetu do te gjeni linke shkarkimi te shumellojshme, dhe te beni kerkesat tuaja per ato qe deshironi te shtojme. Gjithashtu edhe ju anetare mund te ndihmoni duke shtuar listen e shkarkimeve.
  90 Temat
  138 Mesazhet
  Fri Jul 01, 2011 1:56 pm
  No.i.d VueScan 9.0.48 Multilanguage (x86/x64)
 • Filma


  FilmaKetu mund te gjeni filma te te gjitha zhanerve dhe te gjitha kohrave
  7 Temat
  8 Mesazhet
  Tue Jan 25, 2011 10:52 am
  princ of persia National Geographic Monkey Thieves Thieves Skid Row HDTV XviD-OTV
 • Lojra në kompjuter


  Lojra në kompjuterShkarkoni lojra per kompjuter
  235 Temat
  280 Mesazhet
  Fri Aug 19, 2011 12:18 pm
  Linddt Need For Speed ??Underground Mod by m2011 (2003-2011/ENG/PC)
 • Counter Strike


  Counter StrikeVendi i dedikuar të gjithë gamerave shqiptar që merren me Counter-Strike.Pra këtu gamerat shqiptar mund të shpalosin problemet,këshillat,strategjit,demot e shumë qka tjetër që ata kanë për Counter-Strike.
  23 Temat
  26 Mesazhet
  Sat Jun 16, 2012 5:53 pm
  NuZ!!*# Ndreq FPS ne Counter Strike
 • Shendeti - Mjeksia

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shendeti


  ShendetiGjithçka reth shendetit te njeriut dhe te ushqyerit shendetshem.
  41 Temat
  76 Mesazhet
  Thu Jun 30, 2011 8:32 pm
  Linddt Facebooku i shërben shëndetit mendor
 • Kendi i Femijeve


  Kendi i FemijeveTe rriturit kan shume per te mesuar nga femijet. Detyra jone eshte t'ua bejme femijerine sa me te lumtur.
  32 Temat
  86 Mesazhet
  Thu Jun 30, 2011 8:42 pm
  Linddt Cilin grup të gjakut do ta ketë fëmija juaj
 • Kendi i Doktorit


  Kendi i DoktoritGjithshka rreth mjekesise , trupi njerezor , zbulimet mjekesore dhe keshilla te ndryshme nga nje Doktor i vertet.
  76 Temat
  189 Mesazhet
  Mon Feb 27, 2012 9:40 am
  ALMUSHA marrdhenia, Doktori-Pacienti
 • Zone e nxehte

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Dashuria


  DashuriaMbreteresha e ndjenjave. Vetëm dashuria mund ta ndërtojë brenda një nate Murin Kinez.
  52 Temat
  241 Mesazhet
  Fri Jul 01, 2011 12:05 pm
  Linddt Fraza Dashurie
 • Zone e Kuqe


  Zone e KuqeKy forum i keshillohet vetem anetareve mbi +18 vjec. Ketu mund te flisni hapur rreth seksit dhe Erosit ne pergjithesi.
  37 Temat
  70 Mesazhet
  Wed Jan 04, 2012 6:46 pm
  xhoileart Humba virgjerin dhe nuk jam penduar
 • Arti & Kultura

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Kultura kombëtare


  Kultura kombëtareMateriale të reja, zbulime dhe ide personale per gjuhësinë, artin, historinë .
  29 Temat
  439 Mesazhet
  Thu Oct 21, 2010 8:08 pm
  Linddt Harta e Kosovës
 • Letërsia shqiptare


  Letërsia shqiptareNë këtë forum ju jepet mundësia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjesë nga shkrimtarët e poetët shqiptarë e të huaj.
  144 Temat
  2289 Mesazhet
  Mon Nov 22, 2010 11:33 pm
  sajmir Kerkesat per lektyra mund ti shkruani vetem ne ket tem
 • Feja Islame


  Feja IslameGjithcka rreth fese islame dhe riteve fetare islame
  94 Temat
  3260 Mesazhet
  Mon Apr 11, 2011 6:45 pm
  selim salihi Sherim me Kur`an - Rukje (Video)
 • Filozofia


  FilozofiaNjohja per njeriun eshte nje mjet i mrekullueshem per te shkaterruar veten.
  28 Temat
  70 Mesazhet
  Wed Sep 15, 2010 4:59 pm
  Linddt Filozofia ..!
 • Psikologjia


  PsikologjiaVetem te çmendurit kane guximin te shkojne aty ku te urtet nuk guxojne!
  33 Temat
  87 Mesazhet
  Thu Jun 30, 2011 9:11 pm
  Linddt A eshte jeta iluzion?
 • Moda dhe Estetika


  Moda dhe EstetikaModa dhe Estetika, dëshirat për bukuri të përjetshme, veshje të kohëve të fundit, gjithçka që mund t'ju bëjë sa më tërheqës/e ndaj partnerit/partneres
  8 Temat
  413 Mesazhet
  Thu Oct 21, 2010 9:09 pm
  No.i.d bikinet
 • Poezi


  PoeziEjani dhe shkruani poezit e juaja dhe te preferuara, Emocionet qe lind kjo force magjike...
  27 Temat
  1977 Mesazhet
  Sat Jan 01, 2011 6:19 pm
  Edmond Ajo, vetëm ajo! (Edmond Shallvari)
 • Sport

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Sportet e Tjera


  Sportet e TjeraMoto GP , Formula 1 , Basketbolli , Tenisi etj etj. Gjithcka rreth ketyre sporteve !
  38 Temat
  91 Mesazhet
  Sat Aug 20, 2011 11:40 pm
  Linddt Chelsea -Talk
 • Reth ketij forumi

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Sygjerime per permiresimin e forumit


  Sygjerime per permiresimin e forumitKetu te gjithe jeni te ftuar te jepni sugjerimet tuaja per te permiresuar forumin tone. Gjithashtu mund te shprehni mendimin tuaj ( pro apo kunder ) kundrejt sugjerimeve qe bejne anetaret e tjere.
  2 Temat
  21 Mesazhet
  Fri Jul 01, 2011 4:33 pm
  Linddt Pershendetje nga Admini
 • Ndihme, Ankesa dhe Kerkesa.


  Ndihme, Ankesa dhe Kerkesa.Ketu jepet Ndihme per cdo gje ne lidhje me forumin. Gjithashtu mund te beni ankesat dhe kerkesat tuaja.
  9 Temat
  78 Mesazhet
  Sat Aug 13, 2011 3:39 pm
  Linddii Gradat e forumit `Deqani-Ks`
 • Arkivi Forumit


  Arkivi ForumitKetu do gjeni informacione reth historise se forumit tone.
  2 Temat
  32 Mesazhet
  Mon Aug 15, 2011 1:39 am
  Linddii Si ju duken ndryshimet e para ?
Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 14 më Fri Nov 19, 2010 8:27 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 23335 artikuj

Forumi ka 927 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri ardit mucolli


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur