Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Antar te nderuar te Deqani-ks per te vazhduar me teje me Forumin ton duhet te behet nje regjistrim pra edhe aty dote lejhone te gjith te drejtat e tua si psh. Chat, Shkarkim muzik shqip edhe englisht, Shkarkim i filmave shqiptar edhe te Huaj, Shkarkimin e programeve te ndryshme per pc tuja. Pra ju mirpresim ne Deqani-ks . Me rrespket Stafi Deqani-ks
identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
Menu
Top posters
Linddt (6458)
 
Shooter-Ks (5077)
 
Akili (2977)
 
No.i.d (2728)
 
Linddii (663)
 
lenti (527)
 
$.Saranda.$ (525)
 
RihHana (525)
 
AvaTar-Ks (505)
 
princ of persia (474)
 

Shkarkime

Faqe partner

Hapesira {Board} Forum

 

Shkarko falas

 

Alb-Ks

 

Të gjithë në bardhë dhe zi për ditën e saj të martesës

Fri Aug 19, 2011 11:58 am nga LinddtPasanikja dhe prezantuesja e njohur e televizioneve, Kim Kardashian do të vendosë se çfarë do të veshin të ftuarit në …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Jessica Alba dëshiron të luajë në film aksion

Fri Aug 19, 2011 11:57 am nga LinddtAktorja Jessica Alba ka thënë se ajo dëshiron që të luaj në një film aksion.

Aktorja, 30 vjeçare – e cila sapo ka …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Tuna në krahët e Blerim Destanit

Fri Aug 19, 2011 11:56 am nga LinddtKëngëtarja Altuna Sejdiu – Tuna vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në medie. Pas kundërthënieve që …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Rezarta Shkurta pushime me shoqe

Fri Aug 19, 2011 11:56 am nga LinddtÇuditërisht këtë javë këngëtarja Rezarta Shkurta është parë vetëm në Vlorë. Jo fare vetëm pasi ka qenë …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Albumi i Bleona Qerretit “Ti nuk di as me ma lyp” ishte shitur në 400 mijë kopje

Fri Aug 19, 2011 11:55 am nga LinddtKëngë me Timbaland, “Madona shqiptare”, xhirime në studion e Michael Jackson, tapet i kuq, vardisje e meshkujve të famshëm …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Anxhela më e kërkuara gjatë verës në Google.ch

Fri Aug 19, 2011 11:54 am nga LinddtSipas Blickamabend, shqiptarja e Cyrihut, e shpërngulur së fundi në SHBA, ka lënë pas në radhitje yjet si: Blake Liveli, Tina …

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Skandal: Daffy ndërpret koncertin, i shpërthejnë gjinjtë

Fri Aug 19, 2011 11:54 am nga Linddt


Kush ka “ëndërruar” ndonjëherë t’ia shohë gjinjtë këngëtares së njohur kosovare, Dafina …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Zajmina Vasjari e dashuruar pas Brioshit

Fri Aug 19, 2011 11:53 am nga LinddtAjo nuk ka kohë për pushime, pasi vera për të është shumë e zënë dhe me plot angazhime.

Këngëtarja seksi, Zajmina …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Q`Viva vazhdon pavarësisht divorcit të Jennifer Lopez e Marc Anthony

Wed Jul 20, 2011 7:34 am nga LinddtProjekti artistik Q`Viva i lajmëruar që më parë me angazhimin e këngëtarëve Jennifer Lopez dhe Marc Anthony do të …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Nora Istrefi, me “zogun” e lagur në skenë

Wed Jul 20, 2011 7:33 am nga LinddtPrishtinë – Duket se Nora Istrefi ka kaluar në ekstazë, në një koncert që ka mbajtur në njërin prej lokaleve të …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Tema Fundit
» Ndreq FPS ne Counter Strike
Sat Jun 16, 2012 5:53 pm nga NuZ!!*#

» pershendetje
Sat Mar 10, 2012 12:20 am nga gimii

» marrdhenia, Doktori-Pacienti
Mon Feb 27, 2012 9:40 am nga ALMUSHA

» Per momentin....
Sat Feb 04, 2012 10:09 pm nga Qerrim

» Humba virgjerin dhe nuk jam penduar
Wed Jan 04, 2012 6:46 pm nga xhoileart

» Pershendetje nga Qazimi
Wed Dec 28, 2011 6:42 pm nga xhoileart

» Cfare marrdhenjesh keni me anetarin e mesiperm?
Sat Dec 03, 2011 11:37 am nga qazimkerci

» Anxhela më e kërkuara gjatë verës në Google.ch
Sun Aug 28, 2011 3:35 pm nga gezim89@live.com

» Pershendetje Nga Donny
Fri Aug 26, 2011 8:48 am nga Donny

» Pershendetje kur hyni dhe kur largoheni nga forumi?
Mon Aug 22, 2011 2:22 pm nga Esi

» Erdha dhe une mes Jush....
Mon Aug 22, 2011 2:18 pm nga Esi

» KAOS - I Like It
Sun Aug 21, 2011 2:45 pm nga Linddt

» Skillz - Dokna Mire (Official Video)
Sun Aug 21, 2011 12:30 am nga Linddt

» Kerkesa Per Muzik
Sun Aug 21, 2011 12:23 am nga Linddt

» Chelsea -Talk
Sat Aug 20, 2011 11:40 pm nga Linddt

» FC Barcelona Talk
Sat Aug 20, 2011 11:33 pm nga Linddii

»  A mendoni qe 2012 eshte fundi i botes
Sat Aug 20, 2011 12:19 pm nga Esi

» Erdha/Shkova
Sat Aug 20, 2011 12:17 pm nga Esi

» SHAJ personin siper....
Sat Aug 20, 2011 12:12 pm nga Esi

» Si do ja ngjitje emrin ketij siper.??
Sat Aug 20, 2011 12:11 pm nga Esi

Shtypi i Dites

SMS Falas

SMS Falas

Emisjonet Shqip
 
RTK
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 14 më Fri Nov 19, 2010 8:27 pm
Statistikat
Forumi ka 927 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ardit mucolli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 23335 artikuj v 3709 temat
info

Video e javes