Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rrugica romantike...

Shko poshtë

Rrugica romantike...

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 10:48 pm

Ne kete rrugic do ftoni ate qe doni ti thoni nje fjale dashurie ose ta putheni
per ju te dashuruarit te beni pak muhabet...
thjesht kjo eshte nje rrugic romantike edhe do ta bejm sa me romantike
shkurt sic thote edlira nai here te bieni pak gili-vili
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rrugica romantike...

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 10:11 pm

me keni ndihmu flm
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rrugica romantike...

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 26, 2010 11:39 am

coolthumb
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rrugica romantike...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi