Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

O mami si behet bebi...nga del bebi....

Shko poshtë

O mami si behet bebi...nga del bebi....

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 2:18 pm

O mami si behet bebi...nga del bebi....
Sigurisht qe kete pyetje e keni bere te gjithe....kur keni qene ne ate moshe te vogel...dhe se ve ne dyshim qe kemi marr pergjigje nga me te ndryshmet...do pelqeja te degjoja fantazite e ndryshme te krijuara ne mendjen e prinderve tane...se si i japnin zgjidhje nje pyetje te tille...
O mami si behet bebi...nga del bebi....


mami im me ka thene qe del ''sqetullat'' un vrisja mend si del bebi nga aty.....
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi