Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pse?

Shko poshtë

Pse?

Mesazh nga viola prej Tue Aug 17, 2010 1:45 pm

Pse kam mall per ty , pse Jeta eshte e veshtir per ta jetuar , pse duhet te vuajm kur kemi mundesin te jemi te lumtur!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse?

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 2:34 pm

pse jetoj une i vetmuar , pse nuk jemi me afer ne te dy...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse?

Mesazh nga viola prej Wed Aug 18, 2010 3:57 pm

Pse zemra te kerkon ,kur e din qe ti e lendove me qellim por prap se prap ndjenjat jan aty tek ti.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Sep 13, 2010 8:23 am

Pse te duaa nuk E Kuuptoi!?
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse?

Mesazh nga viola prej Tue Sep 14, 2010 12:04 pm

Pse nuk vjen, kur e di qe te dua , pse nuk vjen kur kam mall per ty, pse te lutem sme thua nje fjale, pse nuk me thua me fal?
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi