Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Si te postosh foto ?

Shko poshtë

Si te postosh foto ?

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 18, 2010 12:25 am

Kjo tem esht hapur per tju ndimuar si te postoni foto ne forum?

nese keni foto ne pc edhe deshironi ti postoni ateher shkojm ne web faqen

Kodi:
http://imageshack.us/

dhe e bejm foton link shkojm browse
e zgjedhim foton qe deshirojm
pastaj shkojm upload now
pastaj ` Direct Link` e kopjojm qat link edhe e vendosim tekedhe klikojm ok Very Happy

ishalla mkeni kuptu nese nuk keni ndonje gje te qart mund te me pytni lirsht...me rrespekt Deqani-ks
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si te postosh foto ?

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 10:49 am

thnx
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi