Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pekin 2008 I ri

Shko poshtë

Pekin 2008 I ri

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:05 am

Sportistet tane ne Pekin Wink Smiley


Data Atleti Sporti Rezultati

10 gusht / Lindita Kodra Qitje-100m pistolete me ajer / vendi 40

11 gusht / Romela Begaj Peshngritje-58kg / vendi 6 ne dy garash
vendi 7 ne shtytje
vendi 4 ne shkeputje

12 gusht / Gerti Trasha Peshngritje-69kg / tre tentativa per 136 kg
ne shkeputje, keshtu
qe nuk vazhdon dot
per medalje.

12 gusht / Edmond Topalli Xhudo /u mund qe ndeshjen e 1


13 gusht / Lindita Kodra Qitje-25m pestolete me zjar / vendi 35


13 gusht / Ekrand Qerimaj Peshngritje 77kg / vendi pare ne grupin B
grupi (B) / vendi 13 ne renditjen
/ e plote


14 gusht / Elis Guri mundje klasike 96 kg Mundi Egjyptianin
dhe u mund ne cerekfinale
nga Gjermani.
u mund nga Koreani
perfundon i 8 -i


14 gusht / Sidni Hoxha not 50m stil i lir nuk u kualifikua

15 gusht / Rovena Marku not 50m/stil i lir nuk u kualifikua

16 gusht / Klodiana Shala 400m sprint nuk u kualifikua

16 gusht / Dorian Collaku hedhje cekici nuk u kualifikua

19 gusht / Sait Prizreni mundje e lir 60kg u mund qe ne fillim 1/8
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi