Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

OLYMPICS I ri

Shko poshtë

OLYMPICS I ri

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:06 am

Po i ndjek njeri kete vit???!!!!!!!

Se une nate e dite ate pune po bej.... Mire doli dhe ne Beijing.

Keni ndonje te preferuar? Una per veten e ime Michael Phelps, e griu fare Cheesy s'la me gold medals pa marre. Bukur.. plus eshte 6'8" i gjate,
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: OLYMPICS I ri

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:07 am

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: OLYMPICS I ri

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:07 am

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: OLYMPICS I ri

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:07 am

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: OLYMPICS I ri

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:08 am

Njeriu me i shpejte i planetit dhe atleti me i madh. Gjithe televizionet dhe gazetat e botes e zgjodhen si fenomenin e olimpiadave dhe njeriun e se ardhmes.

Per sa i perket Phelps doli zhgenjim i madh...

Nuk mori pjese ne 100 metra stile te lire e cila percakton notarin me te shpejte te botes i cili eshte francezi Alen Bernard ( i quajtur " gjigandi i mire " ).
Nuk mori pjese ne 200 metra stil te lire qe eshte gara e dyte me e rendesishme e notit pas 100 metrave.

Pra ai mori pjese vetem ne gara me vlere te ulet... nuk duhet te shihni numrin e medaljeve por veshtiresine dhe rendesin e garave.

Cme duhet mua nje qe fiton 400 metra misto? duke notuar njehere mbrash njehere bretkos njehere delfin e me radhe si ben Phelps..

Rendesi ka kush eshte me i shpejti dhe ajo percaktohet nga 100 metra stil i lire.
Shpejtesi + rezistence jan 200 metra stil i lire. Ku ishte Phelpsi?

Pastaj te gjithe e dime qe nuk ekziston atlet amerikan i paster. Nuk ka ekzistuar ndoshta asnjehere ne histori. Te gjithe perdorin doping, edhe Karl Lewis qe mbahej si me i madhi u njollos...

Pastaj Bolt e zhduku fare nga Olimpiada asnje skujtohej per phelps neper bote ndoshta vetem ne Usa...

Une 10 ditet e fundit te olimpiades nuk e degjova kurre emrin e Phelps. Ne cdo lajme apo gazete flitej vetem per fenomenin Usain Bolt.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: OLYMPICS I ri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi