Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mireserdhet

Shko poshtë

Mireserdhet

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:16 pm

Mireserdhet ne kendin e Mjekesise e cila perben nje nga ceshtjet me te mprehta te jetes tone te perditshme. Eshte nje nga temat qe duhet te ngjalle interesin dhe kureshtjen e gjithesecilit, perderisa flitet per trupin dhe shendetin tone.
Ju ftoj juve te gjitheve te jepni mendimet dhe sugjerimet tuaja ne lidhje me shendetin dhe te parashtroni shqetesimet, pyetjet apo sugjerimet tuaja ne drejtim te personave te kualifikuar per te dhene nje mendim akademik ne fushen e Mjekesise. Ftoj njekohesisht edhe "ekspertet" e kesaj fushe qe te na servirin ekspertizen e tyre ne lidhje me shkencen e Mjekesise ne pergjithesi dhe te patologjive te ndryshme ne vecanti.

Ju kujtoj gjithashtu se ketu do te kete vetem diskutime te karakterit shendetsor dhe cdo gje tjeter jashte kesaj kategorie do te trajtohet si shkrim qe nuk i ploteson kushtet e pranimit ne kete teme. Ju lutem qe te permbaheni nga shprehjet qe ndonjehere mund te dalin jashte kontrollit, dhe te trajtoni cdo ceshtje me efikasitetin me te madh.
Do te jem shume i vemendshem ndaj verejtjeve dhe sugjerimeve tuaja.

Faleminderit
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi