Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ora është Sat Jan 19, 2019 3:25 am

HUMORI

 • HUMORI

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Foto humoristike


  Ketu mund te postoni vetem foto humoristke
  24 Temat
  610 Mesazhet
  Sat Jul 02, 2011 6:40 pm
  Linddt Foto Humoristike
 • Barcoleta


  Ktu mund te postoni barcoleta shqip
  129 Temat
  1451 Mesazhet
  Thu Jun 30, 2011 7:56 pm
  Linddt Barsaleta +18
 • Video humoristke


  Ktu mund te postoni video humoristike
  253 Temat
  255 Mesazhet
  Fri Jul 01, 2011 11:53 pm
  Linddt Portokalli 14-3 - Vandam Sula
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 • No message.
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator

nitti

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • Global announcement Global announcement