Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ora është Sat Jan 19, 2019 2:21 am

Argëtim & zbavitje


 • Argëtim & zbavitje

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 2 Temat
  2 Mesazhet
  Sun Aug 21, 2011 2:45 pm
  Linddt KAOS - I Like It
 • Video


  VideoKetu mund te gjeni videot me te bukura dhe interesante te youtube...
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Sun Aug 21, 2011 12:30 am
  Linddt Skillz - Dokna Mire (Official Video)
 • Tekste kengesh


  Tekste kengeshKetu mund te Gjeni Tekste kengesh
  142 Temat
  481 Mesazhet
  Fri Aug 19, 2011 11:42 am
  Linddt Gjithe tekstet e GG'es dhe O.T.R'it
 • Foto Galeria


  Foto GaleriaPostoni dhe shikoni fotografi nga me të ndryshmet , te anetareve , nga shqiperia , nga bota nga vendi ku jetoni
  103 Temat
  3038 Mesazhet
  Fri Aug 19, 2011 11:51 am
  Linddt O.T.R
 • HUMORI


  HUMORI"E qeshura zgjat jeten" , prandaj mos ngurroni por postoni cdo gje qe ka lidhje me humorin. Deqani-ks eshte vatra e humorit Shqiptar.
  406 Temat
  2316 Mesazhet
  Sat Jul 02, 2011 6:40 pm
  Linddt Foto Humoristike
 • Lojra dhe rebuse


  Lojra dhe rebuseKetu mund te gjeni dhe filloni lojra te ndryshme fjalesh. Ju urojme te zbaviteni dhe te vini ne prove aftesite tuaja.
  21 Temat
  1141 Mesazhet
  Sat Feb 04, 2012 10:09 pm
  Qerrim Per momentin....
 • Kuriozitete


  KurioziteteShpesh here shume zbulime dhe njohuri e gjejne njeriun te pa pergatitur, aty lind kurioziteti.
  261 Temat
  688 Mesazhet
  Fri Jul 01, 2011 12:59 pm
  Linddt Zhurma më e bezdisshme në mbarë botën është e qara

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur