Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

A mendoni se duhet ndrruar themsa e forumit ton?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

A mendoni se duhet ndrruar themsa e forumit ton?

20% 20% 
[ 1 ]
80% 80% 
[ 4 ]
 
Totali i votave : 5

A mendoni se duhet ndrruar themsa e forumit ton?

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 03, 2010 6:47 pm

Votat tuaja do te vendosin po ose jo?
Votimi do te zgjat 1 jav...voto..

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet ndrruar themsa e forumit ton?

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 8:34 am

une mendoj se ska nevoj me ja ndryshu

No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet ndrruar themsa e forumit ton?

Mesazh nga Luani-N prej Sun Jul 04, 2010 6:57 pm

une mendoj se jo
po nese e ndrroni jau kish propozu ngjyern e kalter me te bardh se shum forume e kan Very Happy

Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet ndrruar themsa e forumit ton?

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 05, 2010 9:24 pm

edhe une mendoj si luani
me shum i shkon ngjyra e kalter

C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet ndrruar themsa e forumit ton?

Mesazh nga Ti-n-a prej Wed Jul 07, 2010 6:29 pm

po

Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet ndrruar themsa e forumit ton?

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 10, 2010 12:17 pm

sot u mbyll votimi sipas votav tuaja
Po-1
Jo-4
themesa nuk do te ndryshohet Embarassed

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet ndrruar themsa e forumit ton?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Jul 11, 2010 7:26 am

bigok

C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet ndrruar themsa e forumit ton?

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 3:08 pm

une mendoj se po

Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se duhet ndrruar themsa e forumit ton?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi