Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ora është Sat Jan 19, 2019 2:45 am

Te Njihemi me Njeri-Tjetrin


 • Te Njihemi me Njeri-Tjetrin

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Prezanto Vehten


  Prezanto VehtenPasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollën që ndiqni, interesat e dëshirat e moshes) Krijoni një temë të re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
  40 Temat
  258 Mesazhet
  Sat Mar 10, 2012 12:20 am
  gimii pershendetje
 • Pytje & Përgjigjije.


  Pytje & Përgjigjije.Këtu do të gjeni përgjigjet e pyetjeve dhe shqetësimeve që ne kemi hasur me shpesh nga vizitorët.Qfar do që keni problem me PC , Programe të pc atëhere bëni pytjet këtu ne do mundohemi të ju ndihmojmë.
  34 Temat
  213 Mesazhet
  Sat Aug 13, 2011 3:31 pm
  Linddii a jeni i martuar me ndonje kand
 • Rinia Shqiptare


  Rinia ShqiptareCfare mendoni per rinine shqiptare? Ketu mund te shkruani kritikat , lavderimet dhe keshillat tuaja.
  7 Temat
  36 Mesazhet
  Thu Jun 30, 2011 11:30 pm
  C.r.b.n Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqërsia që ju ofron ai/ajo?
 • Pershendetje dhe Urime


  Pershendetje dhe UrimeKetu mund te pershendesni Anetaret dhe kedo qe deshironi, gjithashtu edhe per festat dhe evente lumturie.
  23 Temat
  303 Mesazhet
  Mon Aug 22, 2011 2:22 pm
  Esi Pershendetje kur hyni dhe kur largoheni nga forumi?
 • Diskutime te Lira ( Zone e Lire)


  Diskutime te Lira ( Zone e Lire)Nuk duhet ti permbaheni asnje tematike te vecante, hapni nje diskutim qe ju duket interesant, e keni ju ne dore.
  91 Temat
  1187 Mesazhet
  Sat Dec 03, 2011 11:37 am
  qazimkerci Cfare marrdhenjesh keni me anetarin e mesiperm?
 • Votime dhe Sontazhe


  Votime dhe SontazheKtu mund te votini per tema te ndryshme
  27 Temat
  154 Mesazhet
  Sat Aug 20, 2011 12:19 pm
  Esi  A mendoni qe 2012 eshte fundi i botes

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur