Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mis Shqipëria

Shko poshtë

Mis Shqipëria

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 09, 2010 4:20 pm“Mis Shqipëria”, Nevina Shtylla së shpejti do të konkurrojë në “Miss Globe International”, një konkurs i cili pritet të zhvillohet në një bregdet ballkanas. Ende nuk është përcaktuar nëse do të jetë Saranda ose Vlora.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi