Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ora është Sun Nov 18, 2018 10:08 am

Aktualitete Ditore


 • Aktualitete Ditore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Lajmet e Portalit


  Lajmet e PortalitKëtu mundë ti gjeni lajmet më të reja si nga muzika, teknologjia, kultura, rajoni, ekonomia, sporti, dhe shumë të tjera. of the forum
  337 Temat
  406 Mesazhet
  Sun Aug 28, 2011 3:35 pm
  gezim89@live.com Anxhela më e kërkuara gjatë verës në Google.ch
 • Teknologjia


  TeknologjiaDeshironi te qendroni ne hapat e teknologjise se fundit? Ky eshte vendi i duhur!
  193 Temat
  253 Mesazhet
  Sat Jul 02, 2011 6:14 pm
  Linddt Timberlake blen një pjesë të MySpace
 • Shtypi i dites


  Shtypi i ditesKëtu mund te gjeni lajmet me te reja nga bota shqiptare dhe e huaj
  133 Temat
  409 Mesazhet
  Wed Jun 30, 2010 7:57 pm
  C.r.b.n Lista e “zezë” e 10 qyteteve me ndotje toksike, ambientalistët japin alarmin
 • Showbiz


  ShowbizLajme me te reja nga Showbiz...
  511 Temat
  599 Mesazhet
  Fri Aug 19, 2011 12:07 pm
  Linddt I madhi, i vogli – Lyrical Son (Intervist)
 • Biografitë


  BiografitëKëtu mund të postoni 'Biografi' të artistave të njohur shqiptar dhe të kombeve tjera...
  28 Temat
  64 Mesazhet
  Fri Jul 01, 2011 5:58 pm
  Linddt AntraX

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur