Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

E-on Vue 8.5 Xstream (PC/MAC)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

11072010

Mesazh 

E-on Vue 8.5 Xstream (PC/MAC)

E-on Vue 8.5 Xstream (PC/MAC) | 576 MB + 980 MB

Vue 8 xStream offers professional CG artists a complete toolset for creating and rendering exceptionally rich and realistic natural environments in 3ds Max Maya, LightWave, Cinema 4D and Softimage Access all the power of the world's leading 3D Digital Nature solution directly rom within your favorite application. Create and edit beautifully detailed natural environments using your application's standard manipulators Render everything together inside 3ds Max, Maya, LightWave, Cinema 4D or Softimage with full interaction between Vue and native elements, including 2-way mutual shadow casting, reflection, refraction and GI.
DISK1: Windows and MACOSX installation files
DISK2: Extras (same as our 8.0 Release)

Installation:

Unpack, burn & install.
Check Crack/install.txt on DVD1

Download from Hotfile
http://hotfile.com/dl/54213523/8aad9ff/shareislove_Vue85D1.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/54213530/a00a0f6/shareislove_Vue85D1.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/54213525/b89c5de/shareislove_Vue85D1.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/54213529/3937681/shareislove_Vue85D2.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/54213527/c01fb75/shareislove_Vue85D2.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/54213526/b5a15b5/shareislove_Vue85D2.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/54213903/27f29af/shareislove_Vue85D2.part4.rar.html
http://hotfile.com/dl/54213965/9d3e741/shareislove_Vue85D2.part5.rar.html
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi