Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ora është Sat Jan 19, 2019 2:22 am

Interneti dhe Informacioni


 • Interneti dhe Informacioni

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Tutoriale & Mesime


  Tutoriale & MesimeKëtu mund të postoni gjith tutorialet, ose përndryshe mësimet, që kanë të bëjn me pc kuptohet, ti komentojme ose ti vlersojmë të njejtat, thjesht ky sekcion është krijuar për qëllime edukative.
  56 Temat
  151 Mesazhet
  Thu Jun 30, 2011 10:43 pm
  Linddt  Cracker...
 • Shkarkime - Downloads


  Shkarkime - DownloadsKetu do te gjeni linke shkarkimi te shumellojshme, dhe te beni kerkesat tuaja per ato qe deshironi te shtojme. Gjithashtu edhe ju anetare mund te ndihmoni duke shtuar listen e shkarkimeve.
  90 Temat
  138 Mesazhet
  Fri Jul 01, 2011 1:56 pm
  No.i.d VueScan 9.0.48 Multilanguage (x86/x64)
 • Filma


  FilmaKetu mund te gjeni filma te te gjitha zhanerve dhe te gjitha kohrave
  7 Temat
  8 Mesazhet
  Tue Jan 25, 2011 10:52 am
  princ of persia National Geographic Monkey Thieves Thieves Skid Row HDTV XviD-OTV
 • Lojra në kompjuter


  Lojra në kompjuterShkarkoni lojra per kompjuter
  235 Temat
  280 Mesazhet
  Fri Aug 19, 2011 12:18 pm
  Linddt Need For Speed ??Underground Mod by m2011 (2003-2011/ENG/PC)
 • Counter Strike


  Counter StrikeVendi i dedikuar të gjithë gamerave shqiptar që merren me Counter-Strike.Pra këtu gamerat shqiptar mund të shpalosin problemet,këshillat,strategjit,demot e shumë qka tjetër që ata kanë për Counter-Strike.
  23 Temat
  26 Mesazhet
  Sat Jun 16, 2012 5:53 pm
  NuZ!!*# Ndreq FPS ne Counter Strike

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur