Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ray J: Nuk jam homoseksual

Shko poshtë

Ray J: Nuk jam homoseksual

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:52 pm


Këngëtari i muzikës R&B, Ray J, ka reaguar ndaj spekulimeve se ai tërhiqet nga meshkujt.
Së fundmi Monica Danger, e cila u shfaq në seritë e VH1, “For the Love of Ray J”, nxiti spekulime për seksualitetin e këngëtarit, duke thënë në një intervistë se Ray J ka qenë në lidhje me reperin Young Buck.
Mirëpo, këngëtari ka mohuar pohimet e saj duke thënë për Allhiphop.com se nuk është homoseksual.
“Nuk jam homoseksual, por kam dashuri për homoseksualët, sepse punoj me homoseksualë... femra dhe meshkuj. Unë ndjehem komod me sekusalitetin tim”, ka thënë Ray J
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi