Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tatum i bën striptiz gruas

Shko poshtë

Tatum i bën striptiz gruas

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 3:00 pm

Gruaja e aktorit Channing Tatum, Jenna Dewan, ka menduar se karriera e tij si striptizer është për të qeshur dhe e ka detyruar atë të performojë para saj.
Ylli i filmit “Step Up” kishte punuar si vallëzues ekzotik kur kishte qenë 18-vjeçar dhe gruaja e tij Jenna Dewan, me të cilën u martua korrikun e kaluar, është ngazëllyer kur ka kuptuar sekretin e tij, por edhe e ka detyruar atë të tregojë aftësitë para asaj.
“E kam bërë atë (punën e stiptizerit) për po thuajse një vit. Kam jetuar një jetë të çmendur. Kam dashur të flas për këtë që në fillim të karrierës (si aktor) por publicisti im nuk më lejonte. Kur Jenna e kuptoi, gjëja e parë që bëri më detyroi të vallëzoj për të”, ka thënë aktori.
Aktori tash planifikon ta portretizojë në ekran përvojën e tij si striptizer, por është zotur se kurrë nuk do të tregojë të gjithë pjesët e trupit./
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi