Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mesazh kurajoje për Hakiun

Shko poshtë

Mesazh kurajoje për Hakiun

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:42 pm

Arbana diskuton me Hakiun për qëndrimin e tij në shtëpi gjatë kësaj jave. Hakiu e ka patur pak të vështirë, sidomos dy ditët e para, fakt ky që e konfirmon e dhe vetë. Arbana e pyet atë për marrëdhëniet me banorët e tjerë dhe Hakiu thotë se ka gjetur në shtëpi miq të mirë me të cilët miqësia do vazhdojë edhe pas përfundimit të lojës. Ai tregon se këta miq kanë qenë ata që e kanë ndihmuar të kalojë ditët e vështira. Për të është realizuar edhe një klip, për këto ditë qëndrimi në shtëpi. Arbana i jep një mesazh kurajoje të cilin ia dërgon familja e tij ku i shprehin mbështetjen dhe i urojnë atij qëndrim sa më të gjatë e ta shijojë këtë deri në fund. Hakiu preket nga këto fjalë e në sytë e tij duken pika loti.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi