Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Një ‘kapje’ e papërshtatshme e Gaxhës

Shko poshtë

Një ‘kapje’ e papërshtatshme e Gaxhës

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:44 pm

Sot, nuk është aspak çudi që në rrugë të shohësh të pastrehë që ushqehen me mbeturinat e koshave të plehrave. Kjo pamje nuk është shumë e mirë për këdo, por kur ka për protagonist një këngëtar si Adrian Gaxha, kjo situatë duket vërtet e rrallë.
Dhe sigurisht, askush nuk mund të marrë një përgjigje të saktë për këto foto, ku Gaxha duket se është duke ngrënë diçka që ka dalë nga kazani i plehrave.
Opsionet e mundshme mund të jenë: e para, artisti është prekur nga kriza ekonomike; e dyta, mund të jetë duke u frymëzuar për ndonjë hit të ri; e treta, mund të jetë duke kërkuar diçka në kazanin e plehrave dhe e ka gjetur atë; apo thjeshtë është duke kaluar aty pranë...!

avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi