Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Voight: Bashkimi me Angelinën ishte mrekulli

Shko poshtë

Voight: Bashkimi me Angelinën ishte mrekulli

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:38 am

Babai i Angelina Jolie, Jon Voight, e ka përshkruar ribashkimin e tyre të fundit si ‘të mrekullueshëm’.
Voight, i cili ka qenë larg vajzës së tij për disa vite, pasi tha se ajo kishte ‘probleme mentale’, kishte fluturuar në Venedik gjatë të dielës, për të kaluar kohë me Jolien, partnerin e saj Brad Pitt dhe gjashtë fëmijët e tyre.
“Ishte shumë mirë. Kaluam kohë të mira së bashku. Nuk dua të flas shumë për këtë, por ishte diçka e mrekullueshme”, ka thënë Voight për TMZ./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi