Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Join the forum, it's quick and easy

Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.
Deqani-ks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LajmërimLajmërim

Shko poshtë

LajmërimLajmërim Empty LajmërimLajmërim

Mesazh nga AvaTar-Ks Thu Jul 15, 2010 12:06 pm

**********
**********
**********



Lajmërohen të gjithë anëtarët të cilët vizitojnë nënforumin



Kultura Kombëtare


që të sjellin burimin e lajmeve të cilat postohen në Tema.


Do të ishte më se tragjike nëse shumë shkrime të Tomorit e të tjerëve të fshiheshin, veçse nuk përceptojnë burimin e atyre të dhënave mirëpo, për të ikur nga manipulimi dhe për tu bërë besueshmëria edhe më e fortë duhet të vendoset burimi i lajmit, përndryshe më duhet të përdorë mënyrën e padëshiruar për mua, fshirjen e shkrimeve.



Kodra
AvaTar-Ks
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi