Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ora është Mon Dec 10, 2018 12:57 am

Arti & Kultura


 • Arti & Kultura

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Kultura kombëtare


  Kultura kombëtareMateriale të reja, zbulime dhe ide personale per gjuhësinë, artin, historinë .
  29 Temat
  439 Mesazhet
  Thu Oct 21, 2010 8:08 pm
  Linddt Harta e Kosovës
 • Letërsia shqiptare


  Letërsia shqiptareNë këtë forum ju jepet mundësia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjesë nga shkrimtarët e poetët shqiptarë e të huaj.
  144 Temat
  2289 Mesazhet
  Mon Nov 22, 2010 11:33 pm
  sajmir Kerkesat per lektyra mund ti shkruani vetem ne ket tem
 • Feja Islame


  Feja IslameGjithcka rreth fese islame dhe riteve fetare islame
  94 Temat
  3260 Mesazhet
  Mon Apr 11, 2011 6:45 pm
  selim salihi Sherim me Kur`an - Rukje (Video)
 • Filozofia


  FilozofiaNjohja per njeriun eshte nje mjet i mrekullueshem per te shkaterruar veten.
  28 Temat
  70 Mesazhet
  Wed Sep 15, 2010 4:59 pm
  Linddt Filozofia ..!
 • Psikologjia


  PsikologjiaVetem te çmendurit kane guximin te shkojne aty ku te urtet nuk guxojne!
  33 Temat
  87 Mesazhet
  Thu Jun 30, 2011 9:11 pm
  Linddt A eshte jeta iluzion?
 • Moda dhe Estetika


  Moda dhe EstetikaModa dhe Estetika, dëshirat për bukuri të përjetshme, veshje të kohëve të fundit, gjithçka që mund t'ju bëjë sa më tërheqës/e ndaj partnerit/partneres
  8 Temat
  413 Mesazhet
  Thu Oct 21, 2010 9:09 pm
  No.i.d bikinet
 • Poezi


  PoeziEjani dhe shkruani poezit e juaja dhe te preferuara, Emocionet qe lind kjo force magjike...
  27 Temat
  1977 Mesazhet
  Sat Jan 01, 2011 6:19 pm
  Edmond Ajo, vetëm ajo! (Edmond Shallvari)

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur