Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Adobe Creative Suite 5 Production Premium LS7 MULTiLANGUAGE - CORE

Shko poshtë

Adobe Creative Suite 5 Production Premium LS7 MULTiLANGUAGE - CORE

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 18, 2010 11:23 pmAdobe Creative Suite 5 Production Premium LS7 MULTiLANGUAGE - CORE | 7.17 GB


Production Premium software, tools, finishing video. Craft video, animation, visual effects and interactive entertainment with high-performance, industry-leading tools for creativity. Boost your productivity with the tightly integrated components that enable high performance and breakthrough smooth production process that gives you the right to produce engaging the media for almost any project.

Adobe ® Creative Suite ® Production Premium software 5 windows bets with the best in the industry, record-setting performance. Acceleration of video editing and production with 64-bit optimization and extend support tapeless and rotoscope of the time. Packed with hundreds of new features, CS5 Production Premium supercharges your performance.

What's inside:
Adobe Premiere Pro CS5
After Effects CS5
Photoshop CS5 Extended
Illustrator CS5
Flash Catalyst CS5
Flash Professional CS5
Soundbooth CS5
Adobe OnLocation CS5
Encore CS5
Most CS5
Device Central CS5
Dynamic Link
Integration with the services of CS Live online

Release:
Medicine ....: There
Supplied ......: CORE
Packaged ......: CORE
Release Type ..: Util
OS Windows ............: All Windows
Lang ....: MULTiLANGUAGE

..: INSTALL / Registration NOTES: ..
Add the following line in your hosts are in
C: \ Windows \ system32 \ Drivers \ Etc \ hosts:
127.0.0.1 activate.adobe.com
or use the patcher, and then use our keymaker to install the package.


DOWNLOAD :


hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part01.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part02.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part03.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part04.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part05.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part06.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part07.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part08.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part09.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part10.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part11.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part12.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part13.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part14.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part15.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part16.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part17.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part18.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part19.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part20.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part21.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part22.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part23.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part24.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part25.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part26.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part27.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part28.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part29.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part30.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part31.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part32.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part33.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part34.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part35.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part36.rar.html
hotfile.com ACS.5.PP.LS7.part37.rar.html%3C/span%3E

NO PASS :
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Adobe Creative Suite 5 Production Premium LS7 MULTiLANGUAGE - CORE

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 7:23 pm

a e kishna mor qetan
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Adobe Creative Suite 5 Production Premium LS7 MULTiLANGUAGE - CORE

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Sun Jul 25, 2010 3:58 pm

i fort osht ky program e kom une ne pc
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Adobe Creative Suite 5 Production Premium LS7 MULTiLANGUAGE - CORE

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:15 pm

shum linka me dow.. bre
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Adobe Creative Suite 5 Production Premium LS7 MULTiLANGUAGE - CORE

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Oct 21, 2010 8:43 pm

flm per ket program
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Adobe Creative Suite 5 Production Premium LS7 MULTiLANGUAGE - CORE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi