Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jehona Sopi - Work It Girl

Shko poshtë

Jehona Sopi - Work It Girl

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 22, 2010 10:21 am

Teksti i kenges:Hey Hey Hey.
hEy hEy hEy.
heY heY hey.
hey hey hey.


SikuR Qdo nAtë prAp SMS-si
Nuk VonoN.
Mos Ta Nin baby sE Unë e Di
kUsh Po mEnOn.

Stili I nJeJtë,Secila ShkRoonJë
E perShkuN fiKs tAmAN
EmRiN ToNë.

e NdjeJ në Asht,S'dI PsE
NDiheM e SiguRt.
Ku Do Që jAm tI kI mE ARdH për Mu.
e Di Që FemRaT tJerA s'E dAl Me i tAku.
Pse S'vjEn te Une, BaBy S'kA mE HeZiTU.

DiqkA nICe,DiqkA hOt
kA mE nDhodH.
KuR mBeSiM vEt,
EdhE s'kA mA qKa mE FoL.

AaA.
aAa.

ReF2x


HeY HeY.
giVe iT uP
wOrK iT gIrL
gIvE It Up
hEy hEyLeT's gO
GiVe It Up
WoRk It GiRl
GiVe IT Up
He sAiDhAAAAo
hE sAiDYeAh yEaH.LeT's gO LeT's gO

EdhE kEt NaT pRaP tElEfOni
NuK pUsHoN.

Mos Ta Nin baby sE Unë e Di
kUsh Po mEnOn.
S'jAm NjA qe VuJ,zEmer,
vEteN tEm E dI.
e ke GuxiMin tA jaP ShAncin,
MerE ti.

e NdjeJ në Asht,S'dI PsE
NDiheM e SiguRt.
kUdo Qe jAm,Ti Ke Me
ArdH pEr Mu.
I tHiRi ShOqEt,
BaHeM GaTi Ne cLuB mE sHku.
Po Du sHum mIr,sOnTe NaTen Me kAlu.

DiqkA nICe,DiqkA hOt
kA mE nDhodH.
KuR mBeSiM vEt,
EdhE s'kA mA qKa mE FoL.

2x

AaA.
aAa.

HeY HeY.
giVe iT uP
wOrK iT gIrL
gIvE It Up
hEy hEy
GiVe It Up
WoRk It GiRl
GiVe IT Up
He sAiDhAAAAo
hE sAiDLeT's gO LeT's gO2x
HeY HeY.
giVe iT uP
wOrK iT gIrL
gIvE It Up.

hEy,HeY.HeY hEy
ahHhH Ahhh
ahHhH Ahhh

2x
hEy hEy.
GiVe It Up
WoRk It GiRl
GiVe IT uP.
hEy,HeY.HeY hEy


HeY HeY.
giVe iT uP
wOrK iT gIrL
gIvE It Up
hEy hEy
GiVe It Up
WoRk It GiRl
GiVe IT Up
He sAiDhAAAAo
hE sAiDyeAh
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi