Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Koktejet e Erionit…!

Shko poshtë

Koktejet e Erionit…!

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 9:59 pmVera e Erionit këtë herë është ndryshe nga gjithë të tjerat. Jo vetëm se ai është i famshëm, por edhe sepse çdo fundjavë për të është ndryshe.
Nën shoqërinë e Bertinës, lidhja me të cilën, ndryshe nga “gojët e liga”, vazhdon të shkojë për mrekulli dhe të miqve të tij ai është fotografuar në një lokal, këtë herë jo duke kërcyer, por duke përgatitur kokteje.
Dhe ku nuk të shkon mendja, se këta që bëhen të famshëm në pjesën më të madhe të herëve fillojnë punë menaxher pabesh e lokalësh… Po Erioni?
Në e pyetëm atë mos kishte filluar të bënte baristin… Erioni pohoi se në këto foto është në lokalin e miqve të vet dhe është futur në banak vetëm për qejf.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi