Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Hulu Downloader 2.4.1.9

Shko poshtë

Hulu Downloader 2.4.1.9

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 08, 2010 5:24 pmHulu Downloader 2.4.1.9 | 7.19 MB


Hulu downloader is a powerful and easy to use application that makes it easy to grab Flash movies from the Internet, save them on your hard drive, and play them when you want, without being connected to the Internet.

FLV Browser: It's easy to download Flash movies from Internet movie sites. Simply launch the FLV browser, and visit your favorite video site. Select and play a video, and click "download" to save it to your hard drive.

FLV Downloader: Hulu downloader dramatically reduces the time that it takes to download Flash movies. The program splits the file into sections, and downloads multiple sections simultaneously, efficiently optimizing whatever Internet connection you're using. The program lets you create custom categories for all of your films, so you can easily find them when you want to watch them again.

FLV to Video Converter: It's simple to convert a Flash file to MP4 format, and view it on your iPod. You can also convert movies to AVI, MPEG, 3GP, MOV, and WM formats, without having to wrestle with codecs or external software. After conversion, you can watch your movies on any of your computers or portable devices.

Video to FLV Converter: Hulu downloader can convert any of these popular movie formats into Flash files. It supports almost all types of video formats such as MPEG, AVI, WMV, MOV, ASF, MP4, 3GP and etc.

FLV Audio Ripper: Hulu downloader's built-in audio ripper can extract the music track from any Flash movie. It's easy to turn these extracted music tracks into MP3, WMA, WAV, AAC, and other popular music formats.

FLV Fixer: The program can even repair damaged Flash movies. The built-in FLV Fixer and MetaData Injector will analyze and repair Flash files that won't play properly.

Hulu Downloader also features a built-in simple and handy FLV Player that can help you play FLV Files on any PC.


hotfile.com Hulu_Downloader_2.4.1.9.rar.html
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi