Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shteti - Kryeqyteti

Shko poshtë

Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 8:46 am

Kjo loj luhet kshtu --- Une e shkruj nje Shtet antari pas meje e shkrun kryeqytetin e shtetit qe e kum zgjedh une , edhe e le nje shtet tjeter ...

PO ja nisi une i pari:

KOSOVA
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 11, 2010 3:14 pm

Prishtin

Shqipria...?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga Atdhetarja.us prej Wed Aug 11, 2010 4:00 pm

Tirana

Maqedonia
avatar
Atdhetarja.us
Antar
Antar

Numri i postimeve : 46
PIKE : 49
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga Arbreshaa prej Thu Aug 12, 2010 6:54 am

Shkupi

Gjermania
avatar
Arbreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 14/07/2010
Mosha : 27
Vendbanimi : KoSova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga Akili prej Thu Aug 12, 2010 9:48 am

Berlin

Rusi
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 14, 2010 10:06 am

Mosk

SHBA
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 12:53 pm

Uashington

Itali
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 1:47 pm

Roma

Turkey
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Aug 16, 2010 5:24 pm

Ankaranë

Finlanda
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 16, 2010 5:58 pm

Helsinki

France
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga lenti prej Mon Aug 16, 2010 11:41 pm

Paris

Uzbekistan
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 12:14 am

Tashkent

Austria
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 17, 2010 8:23 am

Vienna

Holanda?
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 9:34 am

Amsterdam

Romania
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 17, 2010 4:50 pm

Bukuresti

Zelanda e re
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:30 pm

e zelandes me doket

tokio
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shteti - Kryeqyteti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi