Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

??Pls

Shko poshtë

??Pls

Mesazh nga lindi.1 prej Mon Aug 16, 2010 9:05 am

Ejj Pls kush di liciens per kto easy hide ip
Pls :S Embarassed
avatar
lindi.1
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ??Pls

Mesazh nga Linddii prej Mon Aug 16, 2010 9:12 pm

easy hide ip v.1.4

E-: Atlass@AT4RE.com
5759825f2dd0edf817f966e39baa28ef
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ??Pls

Mesazh nga lindi.1 prej Tue Aug 17, 2010 11:34 am

Nuk O Ka Bon :S:S Embarassed
avatar
lindi.1
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ??Pls

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 11:43 am

Kallxo qfar versionii e kii
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ??Pls

Mesazh nga Nitt-A prej Tue Aug 17, 2010 11:44 am

spo di se tkisha ndimu ...
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ??Pls

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 11:55 am

Merre qqet program osht ma i mir edhe ky mundson Fshehjen e ip te pc
hotfile.com/dl/33509859/067e9...6.7.2.rar.htmlthe te Daq me hi ne nai web faQE e mos me tu pi ip qe munesh qetu http://anonymouse.org/anonwww.html
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ??Pls

Mesazh nga lindi.1 prej Wed Aug 18, 2010 7:44 am

Man Pra Masi spo muni te ksaj a kishi mujt te hide the ip versioni 5.2 Pls :S :S Embarassed
avatar
lindi.1
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ??Pls

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 18, 2010 8:54 am

me ta gjet Programin HIDE IP VERSION 5.2 APO
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ??Pls

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 18, 2010 8:57 am

avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ??Pls

Mesazh nga lindi.1 prej Wed Aug 18, 2010 11:05 am

Jo Per kto qe foton per cilen po thom mem gjet serial key Versionin e ka 2.9 :S se e kom gabu Ky prog quhet Hide The IP 2010

Per kto Desha te thoja nqofse ka mundsi me ma gjet ni serial key plz :S Smile
avatar
lindi.1
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ??Pls

Mesazh nga deqani1 prej Thu Oct 21, 2010 8:54 pm

per OFM pot duhet ky program nese don muj met ndimu veq kallxom me komment ktu erdhe une ta postoj so problem

deqani1
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ??Pls

Mesazh nga linddi prej Wed Dec 22, 2010 5:58 pm

lindi.1 shkruajti:Jo Per kto qe foton per cilen po thom mem gjet serial key Versionin e ka 2.9 :S se e kom gabu Ky prog quhet Hide The IP 2010

Per kto Desha te thoja nqofse ka mundsi me ma gjet ni serial key plz :S Smile


Provo qeta S/N : 654561D65F45646545Y454545R54
avatar
linddi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ??Pls

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi