Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetjee .!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Pershendetjee .!

Mesazh nga Linddii prej Mon Aug 16, 2010 7:03 pm

Pershendetje nga Black AngeL 61998

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Shooter-Ks prej Mon Aug 16, 2010 10:25 pm

Pershendetje Black mir se vjen

Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 21

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Linddii prej Mon Aug 16, 2010 10:31 pm

MIr se ju gjej Shoooter cheers

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Shooter-Ks prej Mon Aug 16, 2010 10:33 pm

shpresoj tja kalosh sa ma mir ne shoqri me ne black

Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 21

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga lenti prej Mon Aug 16, 2010 11:38 pm

mir se vjen klm ktu me neve

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Linddii prej Mon Aug 16, 2010 11:40 pm

Mir se ju gjej Lenti shpresoj qe edhe ju te kaloni mir me mua ;)

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 12:08 am

Mir se vjen Black

shpresoj tja kalojm sa ma mir se bashku...

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 17, 2010 7:59 am

Mir se vjen Black

<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Akili prej Tue Aug 17, 2010 9:45 am

Mir se vjen Black Angel

Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Ti-n-a prej Tue Aug 17, 2010 10:06 am

Mir se vjen black

Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 11:21 am

Mir se ju gjej Ti-n-a edhe Akili angel3

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Nitt-A prej Tue Aug 17, 2010 11:45 am

Mir se vjen Black Angel

Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 11:47 am

Mir se te gjejj Nitt'A

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Nitt-A prej Tue Aug 17, 2010 11:51 am

super

Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 18, 2010 9:01 am

Mir se vjen black

No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 18, 2010 9:03 am

Mir se ju gjej N.o.i.d

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 18, 2010 1:53 pm

cheers61

No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Atdhetarja.us prej Wed Aug 18, 2010 2:39 pm

Mir se vjen black ne forumin Deqani-ks

Atdhetarja.us
Antar
Antar

Numri i postimeve : 46
PIKE : 49
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 18, 2010 4:30 pm

Mir se ju gjej Atdhetare

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Thu Aug 19, 2010 11:36 am

rshëndetje,

Mir
ë se erdhe Black uroj qëndrim kënds


Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Linddii prej Thu Aug 19, 2010 12:53 pm

Mir se ju gjej Bjondina love031

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Linddii prej Sun Aug 22, 2010 8:05 pm

Black AngeL change his name to Linddt

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 22, 2010 9:25 pm

zthumbu

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetjee .!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi