Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Timbaland: Nuk desha të vetvritem

Shko poshtë

Timbaland: Nuk desha të vetvritem

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:43 pmTimbaland, është lënë i shokuar nga spekulimet se ai ka tentuar të vetvritet, pasi i është vjedhur ora e vlefshme nga shtëpia e tij në Malibu.

Ora e vlefshme hiç më pak se 2 milionë dollarë, thuhet të ketë shokuar producentin që për t’u ‘shfryrë’ vendosi që të shëtise me veturën e tij, një veprim që ka shtyrë miqtë e Timbaland të mendojnë se ai do të bëjë vetvrasje.

Unë nuk e di se çfarë ndodhi. Unë nuk e di se për çfarë po flasim… Gjëja e vetme që kam bërë ishte që shkova për një shëtitje sa për të parë se a do t’ia dali ta tejkaloj vjedhjen e bërë.

Unë nuk kam folur, prandaj njerëzit u brengosën, pasi që unë u tregoj gjithçka edhe kur nuk më telefonon nëna”, theksoi Timbaland.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi