Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tastiere dhe mouse superiore nga Logitech

Shko poshtë

Tastiere dhe mouse superiore nga Logitech

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:21 pm

Nëse e keni ndërmend të ndërroni tastierën dhe mausin e vjetër, Logitech sërish ofron mundësinë që këtë ta bëni më një veprim – me kombinimin e tastierës ergonomike dhe miut Cordless Desktop Wave Pro.Me blerjen e këtij kombinimi do të merrni majën e ofertës së Logitech: miun laserik MX1100 dhe tastierën ergonomike në formë të valëve të quajtur Wave, për të cilën në Logitech pohojnë që është më e shëndetshme sesa tastierat ‘standarde’ dhe ofron komoditet më të madh të shkrimit.

Sa i përket miut, MX1100 ka disa karakteristika interesante. Në të gjendet qasja USB e cila mundëson mbushjen e plotë të miut gjatë kohës së punës, prandaj nuk keni nevojë të ndërprisni punën që ta mbushni sërish. Lidhjen USB mund ta kyçni edhe në adapterin AC, i cili vjen si shtojcë, si dhe ta mbushni miun duke e futur në prizën e murit. Gjithashtu, MX1100 përfshin edhe tetë taste programuese, si dhe Logitech MicroGear™ Precision scroll me dy forma të rrëshqitjes – ultra të shpejtë dhe preciz. Forma ultra e shpejtë mundëson që me një veprim të gishtit të fluturoni nëpër dokumente të gjata apo faqe të internetit.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi