Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta flet për Milotin

Shko poshtë

Genta flet për Milotin

Mesazh nga No.i.d prej Sun Oct 10, 2010 6:11 pmGjatë një interviste për mediat kosovare, Genta Ismajli duke folur për ndarjen nga Miloti, me të cilin bashkëjetoi gjashtë vjet, ka pohuar ta ketë takuar atë më pastaj, disa herë edhe rastësisht.

“Jemi përshëndetur dhe asgjë më shumë”, ka thënë Genta. Ajo ka mohuar të ketë pasur telefonata apo mesazhe prej tij që nga ndarja, ndërsa ka theksuar se Miloti ka folur vetëm fjalë të mira për të.

“Nuk besoj se do të thotë ndonjëherë fjalë të këqija për mua”, ka shtuar këngëtarja.

E pyetur nëse ka bërë më shumë emër ajo në krah të Milotit apo ai në krahun e saj, Genta është përgjigjur.

“Kemi qenë bashkë në çdo kohë dhe e kemi ndihmuar njëri tjetrin, prandaj nuk më pëlqen të bëj krahasime të tilla”, është shprehur Genta. Genta ka treguar se aktualisht nuk është duke u takuar me asnjë djalë.

Këngëtarja po ashtu ka treguar se përkohësisht është duke banuar me qira në Kosovë, ndërsa është duke ndërtuar shtëpi në lagjen “Marigona”.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi