Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

GTA Snow Mod (PC/2009/ENG)

Shko poshtë

GTA Snow Mod (PC/2009/ENG)

Mesazh nga princ of persia prej Mon Nov 08, 2010 8:20 am
GTA Snow Mod
PC | English | Rockstar Games | 813 MB
Genre: Action / FPS


alt
New modes for GTA SA! Nthm we have winter! All in the snow, roads, mountains, winter sky, the snow machines and frost, dress for warmer! Maud does not require the original, added new clothes, cars, weapons, missions, and much more ... super easy!
Game features:
Game features:
In the folder with the game there is a program to improve the graphics on / off Shift + F12
Who NOT RUN START SAgfxHack.exe and run it through the game.

Snowfall (who does not start) to include NumPad then hold down CTRL and PLUS FOR NUMPADE! 1 times - low level of snow 2 - higher 3 - more than 4 - the maximum, again - off!hotfile.com GTASA__psp786op.part01.rar.html
hotfile.com GTASA__psp786op.part02.rar.html
hotfile.com GTASA__psp786op.part03.rar.html
hotfile.com GTASA__psp786op.part04.rar.html
hotfile.com GTASA__psp786op.part05.rar.html
hotfile.com GTASA__psp786op.part06.rar.html
hotfile.com GTASA__psp786op.part07.rar.html
hotfile.com GTASA__psp786op.part08.rar.html
hotfile.com GTASA__psp786op.part09.rar.html
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi