Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Si Te Bojm Logo Per CS ?

Shko poshtë

Si Te Bojm Logo Per CS ?

Mesazh nga Wolfi prej Fri Jul 01, 2011 4:13 pm


Se par e shkarkoni kete program qe linku ==> mediafire.com ?dujnm2iyc5m
Hin ne Hl-TaG-ConverteR dhe shko OPEN IMAGE dhe lere nje foto qfare duash dhe mshoj tani
adjusst image - tani te hapen nje dritare tjeter dhe mshoj apply changes and convert to
256 colors -

Tani ta qet Save Tag Dhe i mshon ne te 2-ten Export to Wad File edhe ok
tani te hapet nje dritare per me ru at filen (Sprayn me T) edhe emrin ja len kshtu
( tempdecal.wad ) pa kllapa..?

Dhe tani massii te ruajsh ne Deskktop e bonn copy ose cut si te duash qato -tempdecal.wad-
edhe e qet ne/c/program files/valve/cstrike/paste Very Happy ose ku e keni te instalum Konterin
shumica qitu instalohen okeeii;)
Dhe hini ne cs e provoni a po ju bon me T qajo foto qe e keni qit juu ;)

Verejtje:Mos e ndrroni nickun atje Options se tani mo ajo foto nuk te del me (T) pa ja bo
apet qishtu veq ne Conzole (K)

Hack By Wolfi !!!

avatar
Wolfi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 13
PIKE : 43
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 30/06/2011
Mosha : 24
Vendbanimi : Irzniq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi